Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Administracijos direktoriaus įsakymu sudarytos darbo grupės ir komisijos

Sugadintų griežtos apskaitos dokumentų ir blankų („Purkštuvo“, „Ūkininko ūkio įregistravimo“ pažymėjimų, „Traktoriaus ir savaeigės mašinos registracijos liudijimo“, „Traktoriaus, savaeigės mašinos (priekabos) techninės apžiūros talono“) nurašymo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

 

Medžiojamų gyvūnų padarytos žalos apskaičiavimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Pavaduotojas Evaldas Dainauskas, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Alytaus skyriaus pirmininkas
Sekretorė Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Dovilė Giedraitienė, Alytaus rajono savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurioje padaryta žala, seniūnas
Kai žala padaroma miškui Laimius Simanavičius, VĮ Alytaus miškų urėdijos miško apsaugos inžinierius
Kai žalą padaro medžiojamieji gyvūnai, kuriuos medžioti yra uždrausta visus metus, arba kai žalą ūkiniams gyvūnams padaro vilkai Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento atstovas

 

Komisija valstybės lėšomis finansuojamų melioracijos darbų objektams parinkti

Pirmininkė Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė (jai nesant – Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas)
Sekretorius Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas
Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

 

Nenukirsto valstybinio miško pardavimo asmenims, kurių pastatai yra nukentėje nuo stichinių nelaimių, medienos kiekiui ir kainos mažinimo procentui nustatyti komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jo nesant pirmininko pareigas vykdo Dalia Burlinskienė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja)
Sekretorė Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jos nesant sekretorės pareigas vykdo Dovilė Slavinskaitė, Alytaus rajono savivaldybės Ekonomikos skyriaus vyriausioji specialistė)
 Nariai: Dalia Burlinskienė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja
Egidijus Markevičius, VĮ Alytaus miškų urėdijos miškotvarkos inžinierius
Dovilė Slavinskaitė, Alytaus rajono savivaldybės Ekonomikos skyriaus vyriausioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurioje padaryta žala, seniūnas

 

Nuostolių, patirtų likviduojant gyvūnų užkrečiamųjų ligų protrūkius, įvertinimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Sekretorė Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė)
 Nariai: Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Atitinkamos seniūnijos seniūnas
Juozas Šukevičius, VMVT Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiasis veterinarijos gydytojas-inspektorius
Stasė Ankštutienė, Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų savivaldos organizatorė Alytaus rajone

 

Rekonstruotų melioracijos statinių pripažinimo tinkamais naudoti komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Seniūnijos, kurios aptarnaujamoje teritorijoje atlikti melioracijos statinių rekonstrukcijos darbai, seniūnas
Melioracijos statinių projektuotojas, parengęs tikrinamų melioracijos statinių projektą

 

Naudotojų patirtos žalos, vykdant melioracijos darbus, nustatymo nuolatinė komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jam nesant - Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas)
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurioje padaryta žala, seniūnas

 

Komisija valstybės lėšomis finansuojamų melioracijos darbų objektams parinkti

Pirmininkė Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė (jai nesant – Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas)
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas
Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

 

Saugaus eismo komisija

Pirmininkė Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė
Pavaduotojas Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas
Sekretorė Nomeda Ginkuvienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyresnioji specialistė
 Nariai: Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
VĮ „Alytaus regiono keliai“ atstovas
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas

 

Priemonių ir lėšų, skirtų Alytaus rajono savivaldybės administracijos švietimo centralizuotoms priemonėms, nurašymo komisija

Pirmininkas Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
Sekretorius Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
 Nariai: Rūta Baliukonienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė
Diana Mikelionytė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė

 

Nuolatinė komisija savivaldybės ilgalaikio materialiojo turto nuomos konkursams vykdyti

Pirmininkė Jolita Gruzinskienė, Ekonomikos skyriaus vedėja, jai nesant - Rūta Baliukonienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė
Sekretorius Paulius Šarakojis, Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas
 Nariai: Rūta Baliukonienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė
Paulius Šarakojis, Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Alytaus rajono savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisija

Pirmininkė Gabrielė Brazauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė)
Sekretorė Edita Švetkauskienė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė
 Nariai: Giedrė Aranauskienė, Pivašiūnų gimnazijos socialinė pedagogė
Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Almantas Jakimavičius, Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorius
Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė
Renata Kruk, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Alytaus rajono savivaldybėje
Janina Šiupšinskienė, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
Edita Švetkauskienė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė
Aidas Kaknevičius, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas (nuo 2018-07-01 iki 2018-12-31)
Renalda Kučinskaitė, Kauno apygardos prokuratūros Alytaus rajono apylinkės prokuratūros prokurorė
Inga Daugirdienė, VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro direktorė

 

Žemės ūkio pasėliams padarytai žalai įvertinti (išskyrus laisvėje gyvenančių medžiojamųjų gyvūnų padarytą žalą) ir nuostoliams apskaičiuoti komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurio padaryta žala, dirbantis Žemės ūkio skyriaus specialistas
Irena Jaciūnienė, Valstybinės augalų apsaugos tarnybos inspektorė
Stasė Ankštutienė,  Žemės ūkio rūmų organizatorė savivaldai Alytaus rajone

 

Išvadoms teikti dėl agresyvių šunų ir kitų pavojingų gyvūnų įsigijimo, laikymo, veisimo, dresavimo, prekybos leidimų išdavimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Sekretorė Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
 Nariai:  
Aidas Kaknevičius, Daugų policijos nuovados viršininkas
Laima Neveckiene, vyriausioji veterinarijos gydytoja-inspektorė
Dmitrij Riabinin, Visuomenės sveikatos skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Žemės ūkio pasėliams padarytai žalai įvertinti (išskyrus laisvėje gyvenančių medžiojamųjų gyvūnų padarytą žalą) ir nuostoliams apskaičiuoti komisija

Pirmininkas Algirdas VrubliauskasLietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Alytaus skyriaus narys
 Nariai: Giedrė Ilgūnaitė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vedėja
Martynas Zienius, Alytaus rajono agentūros vyresnysis specialistas
Raimundas Pipiras, Nacionalinės Žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministeris Alytaus skyriaus vyriausiasis specialistas
Laimius Simanavičius, Valstybės įmonės Alytaus miškų ūrėdijos miško želdinimo ir miško apsaugos inžinierius
Arūnas Paršeliūnas, Privačių miškų savininkų asociacijos valdybos narys

 

Nuolat veikianti komisija valstybės tarnautojų prašymams leisti dirbti kitą darbą nagrinėti

Pirmininkė Indrė Gočeldienė, Teisės skyriaus vyr. specialistė
Sekretorė Nomeda Ginkuvienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyresn. specialistė
 Nariai: Nomeda Ginkuvienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyresn. specialistė
Diana Mikelionytė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyr. specialistė

 

Alytaus rajono darbdavių atrankos komisija

Pirmininkas Jolita Gruzinskienė, Ekonomikos skyriaus vedėja
Sekretorius Rimantas Vabolis, Ekonomikos skyriaus vyr. inžinierius
 Nariai: Nomeda Ginkuvienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyresn. specialistė
Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė
Danutė Kazakevičienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja
Rimantas Vabolis, Ekonomikos skyriaus vyr. inžinierius

 

Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų vertinimo ir atrankos komisija

Pirmininkas Virgilijus Pranskevičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Pirmininko pavaduotoja Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Sekretorius Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
 Narys: Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Alytaus rajono savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų vertinimo ir atrankos komisija

Pirmininkas Virgilijus Pranskevičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Pirmininko pavaduotoja Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Sekretorė Jūratė Busilienė, Socialinės paramos skyriaus vyresniąją socialinių išmokų specialistė
 Narė: Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė

 

Vaikų dienos centrų tinklo plėtros Alytaus rajono savivaldybėje projekto partnerių atrankos komisija

Pirmininkas Virgilijus Pranskevičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Pirmininko pavaduotoja Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja
 Nariai: Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Jurgita Osinskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė
Edita Švetkauskienė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė

 

Pavasarinių šalnų padarinių įvertinimo versliniuose soduose, uogynuose ir žemės ūkio pasėliuose komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jam nesant Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas)
Sekretorė Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė)
 Nariai: Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas
Seniūnai, žemės ūkio specialistai seniūnijose ir kiti seniūno paskirti asmenys tų seniūnijų, kuriose dėl pavasarinių šalnų nukentėjo pasėliai


2019 m. gegužės 20 d. Nr. D1-340


 

Projekto „Alytaus rajono bendruomeniniai šeimos namai“ partnerio asmeninio asistento paslaugai teikti atrankos komisija

Pirmininkė Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja, l. e. administracijos direktoriaus pareigas
Pirmininko pavaduotoja Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
 Nariai: Asta Baliūnienė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė
Gabrielė Brazauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė)
Kristina Kamičaitytė, Finansų ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė


2019 m. gegužės 3 d. Nr. D1-313


 

Alytaus rajono aplinkos tvarkymo konkurso komisija

Pirmininkas Virgilijus Pranskevičius, Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Pirmininko pavaduotojas Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas
 Nariai: Vitana Bručienė, Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė
Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas
Irma Vaikšnorienė, Architekto skyriaus vyriausioji specialistė
seniūnijos, kurioje vyks konkurso objektų apžiūra, seniūnas


2019 m. birželio 12 d. Nr. D1-411


 
Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-16 08:35:28

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528