Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Tarybos sudėtis
Eil.
Nr.
Vardas, PavardėElektroninis paštasTelefono
numeris
1 Mindaugas Aldonis (TS-LKD) mindaugas@tarzanija.lt 8 601 44 000
2 Vytas Arbačiauskas (LV-ŽS) vytasarbaciauskas@gmail.com 8 600 00 374
3 Vydas Baravykas (SD) vydas.baravykas1@gmail.com 8 686 97 607
8 655 00 403

4

Laura Bieliauskaitė-Svetlauskienė (TS -LKD) laura.svetlauskiene@gmail.com  
5 Gintaras Chščenavičius (TS-LKD) vet.gintaras65@gmail.com 8 687 20 865
6 Antanas Damkus (TS-LKD) antdamkus@gmail.com 8 686 05 832
7 Povilas Dzenkus (LV-ŽS) p.dzenkus@gmail.com 8 679 68 800
8 Aloyzas Jaciunskas (SD) aloyzas.jaciunskas@gmail.com 8 687 55 193
9 Danielius Jakubavičius (TS-LKD) danieliusnet@gmail.com 8 605 76 460
10 Marius Jasaitis (TS-LKD) mariusjasaitis08@gmail.com 8 698 55 849
11 Dalia Kitavičienė (TS-LKD) dalia.kitaviciene@arsa.lt 8 611 30 259
12 Gediminas Krasauskas (TS-LKD) gedikras@gmail.com 8 611 34 966
13 Raimundas Markauskas (DP) raimundas.markauskas@apn.lt 8 687 88 069
14 Marius Mickevičius (LV-ŽS) mickeviciusmariusm@gmail.com 8 656 74 021
15 Vytautas Mikelionis (DP) v.mikelionis01@gmail.com 8 682 23 606
16 Jūratė Overaitytė (TS-LKD) overaityte.j@gmail.com 8 686 88 104
17 Kęstutis Patinskas (TS-LKD) kestutispatinskas@gmail.com 8 686 53 533
18 Gintautas Radžiukynas (TS-LKD) gintautas.radziukynas@gmail.com 8 687 22 955
19 Monika Ražanauskienė (TS-LKD) monikarazanauskiene@gmail.com 8 698 40 768
20 Antanina Snarskienė (LV-ŽS) antaninamil@gmail.com 8 686 23 712
21 Aurimas Truncė (LV-ŽS) trunceaurimas@gmail.com 8 616 23 644
22 Justas Truncė (LV-ŽS) trunce.justas@gmail.com 8 621 76 963
8 677 80 173
23 Rasa Vitkauskienė (LV-ŽS) rasa.vitkauskiene@yahoo.com 8 686 48 809
24 Algirdas Vrubliauskas (TS-LKD) meras@arsa.lt 8 614 22 000
25 Algis Žėkas (LV-ŽS) algzek@gmail.com 8 686 87 230
 
Paskutinis atnaujinimas: 2021-10-07 13:29:01

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528