Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Spalis
    2021     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

2021-09-27 - Naujienos - Miroslavo gimnazijoje įgyvendintas projektas „Mano svajonių Olimpinės žaidynės“

Rugsėjo 20-24 dienomis Miroslavo gimnazijoje įgyvendintas „Olimpinės kartos“ projektas „Mano svajonių Olimpinės žaidynės“, kurį organizavo ir vykdė fizinio ugdymo mokytojos Ingrida Rauličkienė ir Aušra Asakavičienė. Prie projekto vykdymo aktyviai prisidėjo visa gimnazijos bendruomenė.

„Olimpinė karta“ – tai ilgalaikė programa, skirta vaikų ir jaunimo olimpiniam ugdymui, olimpinių idėjų ir sporto kaip ugdymo priemonės sklaidai Lietuvoje. Programos uždaviniai – skatinti vaikus ir jaunimą sportuoti bei mokytis per sportą, formuoti harmoningą, kūrybingą, atsakingą asmenybę, skleisti olimpizmo idealus, gerinti Lietuvos vaikų sveikatą, stiprinti sporto svarbą tarp visuomenės narių. Alytaus r. Miroslavo gimnazija nuo 2019 metų yra „Olimpinės kartos“ narė, aktyviai dalyvauja veikloje, projektuose.

Projekto tikslas – populiarinti olimpines idėjas tarp ikimokyklinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo mokinių, vaikams ir jaunimui diegti humanistinius olimpizmo idealus ir kultūrą, ugdyti jų dvasines vertybes ir nuostatas, formuoti harmoningą, kūrybingą ir laisvą asmenybę, skatinti vaikų fizinį raštingumą, fizinį aktyvumą.

Gimnazijoje vyko įvairios veiklos, į kurias įsijungė visa gimnazijos bendruomenė. Patys mažiausieji piešė Olimpinių žaidynių medalius, vyresnieji piešė Olimpines sporto šakas. Mokiniai dalyvavo Kahoot viktorinoje apie šiais metais Tokijuje vykusias Olimpines žaidynes ir taip praplėtė bei įtvirtino žinias. Vyko ir Olimpinės mylios bėgimas, kuriame dalyvavo jauniausieji gimnazijos mokiniai. Mažiausieji buvo apdovanoti medaliais, daugeliui tai buvo galbūt pirmasis jų gautas medalis.

Projekto vykdytojai labai džiaugiasi susitikimu su olimpiete Vaida Žūsinaite, kuri mokiniams papasakojo apie nelengvą olimpiečio kelią, apie tai, su kokiais iššūkiais tenka susidurti, koks sunkus kelias savo svajonės link ir kokia sėkmės kaina. Ji taip pat pasidalino įspūdžiais apie patirtį, dalyvaujant Olimpinėse žaidynėse. Vaida pabrėžė, jog kiekvienas turime ir privalome siekti savo tikslų ir svajonių. Ji sakė: „Bijok, bet vis tiek daryk!“ Mokiniai Vaidos motyvacija liko sužavėti.

Jaunesnieji ir vyresnieji mokiniai dalyvavo judriosiose estafetėse, šiuolaikinėje mūsų gimnazijos keturkovėje, jiems teko pakovoti dėl medalių. Taip pat visą savaitę visa gimnazijos bendruomenė puošėsi Olimpinių žiedų spalvų drabužiais. Labai teisingi kolegės, pradinių klasių mokytojos Aurelijos, žodžiai: „Tik mūsų vienybėje yra galybė“. Ir tai buvo įrodyta.

 

 

 

Projekto ,,Mano svajonių Olimpinės žaidynės“ laukiamas rezultatas pasiektas – uždegta Olimpinė dvasia kiekvieno vaiko, kolegos širdyje; suburta gimnazijos bendruomenė, nes sustiprėjo glaudesnis bendradarbiavimas tarp mokinių ir mokytojų; skatintas mokinių fizinis raštingumas, aktyvumas, kūrybiškumas, tobulėjimas, siekiant savo asmeninio tobulumo skirtingose veiklose. Taip pat praplėstos mokinių žinios apie Olimpinių žaidynių dvasią, vertybes, simboliką. Gimnazijos bendruomenė supažindinta su įvykusių Olimpinių žaidynių rezultatais, Lietuvos sportininkų pasiekimais Tokijo Olimpinėse žaidynėse.

Veiklų organizatorės, mokytojos Ingrida Rauličkienė ir Aušra Asakavičienė, džiaugiasi, kad šis projektas vyko būtent Europos judumo savaitės metu: buvo daug judrių veiklų, emocijų, juoko, azarto, judėjimo džiaugsmo. Mokytojos teigia: „Juk būtent judėjimas – neatsiejama mūsų sveikatos ir geros savijautos dalis, o vaikai – mūsų ateitis! Judėjimas – tai gyvenimas!“

Miroslavo gimnazijos informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528