Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Administracijos direktoriaus įsakymu sudarytos darbo grupės ir komisijos

Sugadintų griežtos apskaitos dokumentų ir blankų („Purkštuvo“, „Ūkininko ūkio įregistravimo“ pažymėjimų, „Traktoriaus ir savaeigės mašinos registracijos liudijimo“, „Traktoriaus, savaeigės mašinos (priekabos) techninės apžiūros talono“) nurašymo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė

 

Medžiojamų gyvūnų padarytos žalos apskaičiavimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Pavaduotojas  Rolandas Micevičius, Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos narys, jam nesant - Ričardas Burinskas, Alytaus medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas
Sekretorė Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant sekretoriaus pareigas pavesti Gintarui Klimavičiui)
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurioje padaryta žala, seniūnas
Kai žala padaroma miškui Egidijus Markevičius, VĮ Valstybinių miškų urėdijos Prienų regioninio padalinio gamtotvarkos specialistas
Kai žalą padaro medžiojamieji gyvūnai, kuriuos medžioti yra uždrausta visus metus, arba kai žalą ūkiniams gyvūnams padaro vilkai Martynas Zienius, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Alytaus valdybos Alytaus aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiasis specialistas

 

Komisija valstybės lėšomis finansuojamų melioracijos darbų objektams parinkti

Pirmininkė Jolanta Kručkauskaitė, savivaldybės administracijos direktorė (jai nesant – Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas)
Sekretorius Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas
Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

 

Nenukirsto valstybinio miško pardavimo asmenims, kurių pastatai yra nukentėje nuo stichinių nelaimių, medienos kiekiui ir kainos mažinimo procentui nustatyti komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jo nesant pirmininko pareigas vykdo Dalia Burlinskienė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja)
Sekretorė Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jos nesant sekretorės pareigas vykdo Dovilė Slavinskaitė, Alytaus rajono savivaldybės Ekonomikos skyriaus vyriausioji specialistė)
 Nariai: Dalia Burlinskienė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja
Egidijus Markevičius, VĮ Alytaus miškų urėdijos miškotvarkos inžinierius
Dovilė Slavinskaitė, Alytaus rajono savivaldybės Ekonomikos skyriaus vyriausioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurioje padaryta žala, seniūnas

 

Nuostolių, patirtų likviduojant gyvūnų užkrečiamųjų ligų protrūkius, įvertinimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Sekretorė Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė)
 Nariai: Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Atitinkamos seniūnijos seniūnas
Juozas Šukevičius, VMVT Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiasis veterinarijos gydytojas-inspektorius
Stasė Ankštutienė, Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų savivaldos organizatorė Alytaus rajone

 

Rekonstruotų melioracijos statinių pripažinimo tinkamais naudoti komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Seniūnijos, kurios aptarnaujamoje teritorijoje atlikti melioracijos statinių rekonstrukcijos darbai, seniūnas
Melioracijos statinių projektuotojas, parengęs tikrinamų melioracijos statinių projektą

 

Naudotojų patirtos žalos, vykdant melioracijos darbus, nustatymo nuolatinė komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jam nesant - Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas)
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurioje padaryta žala, seniūnas

 

Komisija valstybės lėšomis finansuojamų melioracijos darbų objektams parinkti

Pirmininkas                                                                                                      (jam nesant – Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas)
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas
Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas

 

Saugaus eismo komisija

Pirmininkė  
Pavaduotojas Mantas Ludavičius, Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas
Sekretorė Nomeda Ginkuvienė, Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus vyresnioji specialistė
 Nariai: Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
VĮ „Alytaus regiono keliai“ atstovas
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas

 

Priemonių ir lėšų, skirtų Alytaus rajono savivaldybės administracijos švietimo centralizuotoms priemonėms, nurašymo komisija

Pirmininkas Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
Sekretorius Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
 Nariai: Rūta Baliukonienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė
Diana Mikelionytė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė

 

Nuolatinė komisija savivaldybės ilgalaikio materialiojo turto nuomos konkursams vykdyti

Pirmininkė Jolita Gruzinskienė, Ekonomikos skyriaus vedėja, jai nesant - Dovilė Slavinskaitė, Ekonomikos skyriaus vyriausioji specialistė
Sekretorius Paulius Šarakojis, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyriausiasis specialistas, jam nesant - Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyriausioji specialistė
 Nariai: Rūta Baliukonienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė, jai nesant - Danutė Kazakevičienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja
Dovilė Slavinskaitė, Ekonomikos skyriaus vyriausioji specialistė
Paulius Šarakojis, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyriausiasis specialistas, jam nesant - Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

 

Alytaus rajono savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisija

Pirmininkė Gabrielė Brazauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė)
Sekretorė Edita Švetkauskienė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė
 Nariai: Giedrė Aranauskienė, Pivašiūnų gimnazijos socialinė pedagogė
Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Almantas Jakimavičius, Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorius
Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė
Renata Kruk, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Alytaus rajono savivaldybėje
Janina Šiupšinskienė, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
Edita Švetkauskienė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė
Aidas Kaknevičius, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas (nuo 2018-07-01 iki 2018-12-31)
Renalda Kučinskaitė, Kauno apygardos prokuratūros Alytaus rajono apylinkės prokuratūros prokurorė
Inga Daugirdienė, VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro direktorė

 

Žemės ūkio pasėliams padarytai žalai įvertinti (išskyrus laisvėje gyvenančių medžiojamųjų gyvūnų padarytą žalą) ir nuostoliams apskaičiuoti komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
 Nariai: Gintaras Klimavičius, Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas
Dalia Norkevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
Seniūnijos, kurio padaryta žala, dirbantis Žemės ūkio skyriaus specialistas
Irena Jaciūnienė, Valstybinės augalų apsaugos tarnybos inspektorė
Stasė Ankštutienė,  Žemės ūkio rūmų organizatorė savivaldai Alytaus rajone

 

Išvadoms teikti dėl agresyvių šunų ir kitų pavojingų gyvūnų įsigijimo, laikymo, veisimo, dresavimo, prekybos leidimų išdavimo komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
Sekretorė Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė
 Nariai: Aidas Kaknevičius, Daugų policijos nuovados viršininkas
Laima Neveckiene, vyriausioji veterinarijos gydytoja-inspektorė
Dmitrij Riabinin, Visuomenės sveikatos skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Žemės ūkio pasėliams padarytai žalai įvertinti (išskyrus laisvėje gyvenančių medžiojamųjų gyvūnų padarytą žalą) ir nuostoliams apskaičiuoti komisija

Pirmininkas Algirdas VrubliauskasLietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Alytaus skyriaus narys
 Nariai: Giedrė Ilgūnaitė, Arcitekto skyriaus vyriausioji specialistė
Martynas Zienius, Alytaus rajono agentūros vyresnysis specialistas
Raimundas Pipiras, Nacionalinės Žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministeris Alytaus skyriaus vyriausiasis specialistas
Laimius Simanavičius, Valstybės įmonės Alytaus miškų ūrėdijos miško želdinimo ir miško apsaugos inžinierius
Arūnas Paršeliūnas, Privačių miškų savininkų asociacijos valdybos narys

 

Nuolat veikianti komisija valstybės tarnautojų prašymams leisti dirbti kitą darbą nagrinėti

Pirmininkė Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė
Sekretorė Nomeda Ginkuvienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyresn. specialistė, jai nesant Laima Dumbliauskienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyresn. specialistė
 Nariai: Nomeda Ginkuvienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus  skyriaus vyresn. specialistė
Danutė Kazakevičienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja

 

Alytaus rajono darbdavių atrankos komisija

Pirmininkas Jolita Gruzinskienė, Ekonomikos skyriaus vedėja
Sekretorius Rimantas Vabolis, Ekonomikos skyriaus vyr. inžinierius
 Nariai: Nomeda Ginkuvienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyresn. specialistė
Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė
Danutė Kazakevičienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja
Rimantas Vabolis, Ekonomikos skyriaus vyr. inžinierius

 

Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų vertinimo ir atrankos komisija

Pirmininkas Virgilijus Pranskevičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Pirmininko pavaduotoja Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Sekretorius Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas
 Narys: Vytautas Paškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas

 

Alytaus rajono savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų vertinimo ir atrankos komisija

Pirmininkas Virgilijus Pranskevičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Pirmininko pavaduotoja Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Sekretorė Jūratė Busilienė, Socialinės paramos skyriaus vyresniąją socialinių išmokų specialistė
 Narė: Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė


Alytaus rajono savivaldybės administracijos Būsto pritaikymo neįgaliesiems komisija

Pirmininkas Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Pirmininko pavaduotoja Jolita Gruzinskienė, Ekonomikos skyriaus vedėja
Sekretorė Jūratė Busilienė, Socialinės paramos skyriaus vyresniąją socialinių išmokų specialistė
 Nariai: Marytė Bernatavičienė, Lietuvos neįgaliųjų asociacijos atstovė
Jūratė Busilienė, Socialinės paramos skyriaus vyresniąją socialinių išmokų specialistė
Michailas Šimčikas, Komunalinio ūkio skyriaus vyriausiasis inžinierius

2019 m. kovo 25 d. Nr. D1-189


 

Vaikų dienos centrų tinklo plėtros Alytaus rajono savivaldybėje projekto partnerių atrankos komisija

Pirmininkas Virgilijus Pranskevičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Pirmininko pavaduotoja Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja
 Nariai: Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Jurgita Osinskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė
Edita Švetkauskienė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė

 

Pavasarinių šalnų padarinių įvertinimo versliniuose soduose, uogynuose ir žemės ūkio pasėliuose komisija

Pirmininkas Stasys Supranavičius, Žemės ūkio skyriaus vedėjas (jam nesant Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas)
Sekretorė Laima Stankevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė (jai nesant Nijolė Valiukevičienė, Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė)
 Nariai: Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas
Seniūnai, žemės ūkio specialistai seniūnijose ir kiti seniūno paskirti asmenys tų seniūnijų, kuriose dėl pavasarinių šalnų nukentėjo pasėliai

2019 m. gegužės 20 d. Nr. D1-340


 

Projekto „Alytaus rajono bendruomeniniai šeimos namai“ partnerio asmeninio asistento paslaugai teikti atrankos komisija

Pirmininkė Gintarė Jociunskaitė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja, l. e. administracijos direktoriaus pareigas
Pirmininko pavaduotoja Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
 Nariai: Asta Baliūnienė, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė
Gabrielė Brazauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė)
Kristina Kamičaitytė, Finansų ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė

2019 m. gegužės 3 d. Nr. D1-313


 

Alytaus rajono aplinkos tvarkymo konkurso komisija

Pirmininkas Virgilijus Pranskevičius, Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Pirmininko pavaduotojas Jonas Žemaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas
 Nariai: Vitana Bručienė, Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė
Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas
Irma Vaikšnorienė, Architekto skyriaus vyriausioji specialistė
Seniūnijos, kurioje vyks konkurso objektų apžiūra, seniūnas

2019 m. birželio 12 d. Nr. D1-411



 Piniginės socialinės paramos teikimo komisija

Pirmininkė Gintarė Jociunskaitė, Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė
Sekretorė Lina Valūnienė, Socialinės paramos skyriaus vyresnioji socialinių išmokų specialistė
 Nariai: Dalia Burlinskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja
Danutė Kazakevičienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja
Gediminas Krasauskas, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys
Lina Valūnienė, Socialinės paramos skyriaus vyresnioji socialinių išmokų specialistė

2019 m. rugpjūčio 1 d. Nr. D1-522


 

Nuolatinė komisija nenaudojamiems, apleistiems žemės sklypams nustatyti Alytaus rajono teritorijoje ir sąrašui parengti

Pirmininkas Edvardas Minkevičius, Architekto skyriaus vyr. architektas, jam nesant Alma Kontrauskienė, Architekto skyriaus vyr. specialistė
Sekretorė Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė, jai nesant Paulius Šarakojis, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistas.
 Nariai: Rimantas Avižienis, Nemunaičio seniūnasnis, Nemunaičio seniūnasnko pavaduotojas,
Vitana Bručienė, Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė
Rima Čelkonienė, Pivašiūnų seniūnė
Vladas Čeponis, Simno seniūnas
Žydrūnas Geležauskas, Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas
Indrė Gočeldienė, Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė
Zita Jadeškienė, Finansų ir investicijų skyriaus vyr. specialistė
Rimas Jarmala, Krokialaukio seniūnas
Algirdas Jusas, Butrimonių seniūnas
Irma Kašėtienė, Daugų seniūnė
Alma Kontrauskienė, Architekto skyriaus vyr. specialistė
Arūnas Laukaitis, Raitininkų seniūnas
Gintautas Laukaitis, Punios seniūnas
Vytautas Sinkevičius, Miroslavo seniūnas

Irma Stenionienė, Alovės seniūnė

Kęstutis Tumynas, Alytaus seniūnijos seniūnas

2019 m. birželio 12 d. Nr. D1-408



Alytaus rajono savivaldybės administracijos seniūnijų Piniginės socialinės paramos teikimo komisijos

Alytaus seniūnija

Pirmininkas Kęstutis Tumynas, Alytaus seniūnijos seniūnas
Sekretorė Greta Steponavičiūtė, socialinio darbo organizatorė
 Nariai: Jonas Jankauskas, asociacijos „Miklusėniškiai“ narys
Jūratė Juškauskienė, VšĮ ,,Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su  šeimomis
Bronius Kivaras, Radžiūnų seniūnaitis
Laurita Marčiulionienė, Alytaus seniūnijos vyriausioji specialistė
Genadijus Mikulevičius, Genių seniūnaitis
Vytautas Mocevičius, asociacijos ,,Miklusėniškiai“ pirmininkas
Linas Norkūnas, Luksnėnų seniūnaitis
Živilė Baciuškaitė, bendruomenės ,,Talokiai“ pirmininkė
Greta Steponavičiūtė, socialinio darbo organizatorė


Alovės seniūnija

Pirmininkė Irma Stenionienė, Alovės seniūnė
Sekretorė Veronika Sadauskienė, socialinio darbo organizatorė
 Nariai: Zita Cikanienė, Venciūnų kaimo bendruomenės visuomeninės organizacijos ,,Venciūnų sodiečiai“ pirmininkė
Jurgita Devyžienė, VšĮ ,,Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su  šeimomis
Jolita Jaruševičienė, UAB ,,Bastaras“ pensijų nešiotoja
Vaclovas Karalevičius, Alytaus seniūnaitis

Asta Kisielienė, Alovės bendruomenės visuomeninės organizacijos ,,Susiedai“ pirmininkė

Jonas Murauskis, Alovės seniūnaitis
Veronika Sadauskienė, socialinio darbo organizatorė
Jonas Veniukevičius, Venciūnų seniūnaitis


Butrimonių seniūnija

Pirmininkas Algirdas Jusas, Butrimonių seniūnas
Sekretorė Gedvilė Jusienė, socialinių išmokų specialistė
 Nariai: Zita Lukoševičienė, Butrimonių bendruomenės visuomeninės organizacijos „Šviesa“ pirmininkė
Kolia Jakipčuk, Žemės ūkio skyriaus vyresnysis specialistas
Gedvilė Jusienė, socialinių išmokų specialistė
Kęstutis Patinskas, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys

Raminta Sakavičiūtė, VšĮ ,,Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su

šeimomis
Laimutė Sudvajienė, VšĮ ,,Šeimos pagalbos centras“ atvejo vadybininkė
Valdas Valvonis, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos direktorius
Ineta Žigienė, Vanagėlių seniūnaitė
Honorata Žilinskienė, Butrimonių ambulatorijos šeimos gydytoja
Gražina Žiužnienė, Eičiūnų seniūnaitė


Daugų seniūnija

Pirmininkas Irma Kašėtienė, Daugų seniūnė
Sekretorė Lina Diksienė, socialinio darbo organizatorė
 Nariai: Rasa Bakšienė, Daugų II seniūnaitė

Laima Baliukonienė, VšĮ ,,Šeimos pagalbos centras“ socialinė darbuotoja darbui su

šeimomis
Lijana Balkienė, VšĮ ,,Šeimos pagalbos centras“ atvejo vadybininkė
Lina Diksienė, socialinio darbo organizatorė
Tautvydas Jauneika, Daugų seniūnijos vyriausiasis specialistas
Almantas Jakimavičius,  Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorius
Ramunė Gaisrienė, UAB ,,Disolis“ direktorė
Irena Maževičienė, Kančėnų seniūnaitė
Oksana Miliauskienė, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos mokytoja
Raimonda Šilalienė, Daugų miesto bendruomenės visuomeninės organizacijos ,,Daugų kraštas“ pirmininkė
Diana Šilanskienė, Daugų I seniūnaitė
 
Paskutinis atnaujinimas: 2019-08-20 16:55:21

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528