Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gegužė
    2018     
Naujienų prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Naujienos

Alytaus rajono kaimo bendruomenės tampa savivaldybės partnerėmis ir įgyvendina projektus, kuriais gražina viešąsias erdves, vykdo socialinius projektus, vis daugiau žmonių įtraukia į visuomeninę veiklą. Šiais metais bendruomenių veiklai planuojama skirti daugiau lėšų nei pernai. Įvairioms veikloms numatyta apie 200 tūkst. eurų.

 „Džiaugiamės aktyviomis ir kūrybingomis bendruomenėmis. Jos padeda spręsti socialinius reikalus, mažinti gyventojų atskirtį, motyvuoti žmones būti aktyviais, organizuoti užimtumą vaikams ir suaugusiems, šeimoms spręsti problemas, konsultuoti, mokyti socialinių įgūdžių. Mūsų bendruomenės tapo pagalbininkės mums ir gyventojams, skleidžia gerą žinią apie rajoną ir yra gerasis pavyzdys kitų rajonų bendruomenėms“,– sako rajono meras Algirdas Vrubliauskas.


Skaityti toliau >
2018-05-25

Europos Komisijos (EK) statistikos tarnybos (EUROSTATO) nurodymu UAB „Vides eksperti“ atliks žemės dangos, naudojimo ir pokyčių tyrimą Baltijos šalyse, įskaitant jūsų savivaldybę. Tyrimas bus atliekamas 2018 m. gegužės/birželio–spalio mėnesiais.


Skaityti toliau >
2018-05-25

Alytaus rajono savivaldybė pakvietė abiturientus kartu praleisti vakarą Alytaus miesto teatre ir padovanojo bilietus į spektaklį, skirtą valstybės atkūrimo šimtmečiui. Gyvenimo kelią besirenkantys jaunuoliai žiūrėjo spektaklį „Pamatai iš Mindaugo pilies. Netikras akmuo“.


Skaityti toliau >
2018-05-24

Gegužės 23 d. Alytaus muzikos mokykloje vyresnioji mokytoja Joana Laugalienė su 5 kl. mokine Skaiste Makselyte dalyvavo kvalifikaciniame seminare „Fortepijono pedagogikos ypatumai ir problemos“. Buvo grojama, skaitomas pranešimas ir dalintasi pedagogine patirtimi su Kauno A. Kačanausko, Alytaus muzikos mokyklos mokytojais.


Skaityti toliau >
2018-05-24

Alytaus rajono savivaldybės administracija kartu su Pišo rajono savivaldybe (Lenkija) įgyvendiną projektą „Kultūros ir gamtos paveldas varomoji jėga aktyvaus turizmo vystymo Pišo ir Alytaus rajono savivaldybėse“. Viena iš projekto veiklų yra tarptautinė jaunimo stovykla Piše.


Skaityti toliau >
2018-05-24

Jau beveik 20 metų butrimoniškiai Sekmines švenčia unikalioje, vienintelėje Lietuvoje, trikampėje, berželiais ir lauko gėlėmis išpuoštoje aikštėje. Centrinė miestelio aikštė – tai tradicinė bendruomenės Sekminės švenčių vieta, kurios trejuose erdviuose kampuose sutelpa prekybininkai ir amatininkai, dalyviai ir gausus būrys žiūrovų. Kartu su butrimoniškiais Sekmines šventė Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, Butrimonių seniūnas Algirdas Jusas, Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariai – Kęstutis Patinskas, Honorata Žilinskienė, Rimas Gecevičius, Zita Lukoševičienė, Butrimonių parapijos klebonas Juozas Bakšys. Renginį vedė iš Pivašiūnų kilęs televizijos laidų ir renginių vedėjas, dainininkas Giedrius Leškevičius.


Skaityti toliau >
2018-05-24

"Adamkiada" – gražia tradicija tapusi respublikinė sporto ir meno šventė, kurios sumanytojas - Butrimonių gimnazijos direktorius Valdas Valvonis. Nuolatinė šventės rėmėja ir partnerė yra Alytaus rajono savivaldybė. Šventė skirta Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globotoms mokykloms, ja siekiama tęsti šių mokyklų bendradarbiavimą bei partnerystę, per sportą ir meną ugdant gabius mokinius sąmoningais, pilietiškai aktyviais, puoselėjančiais tradicijas ir tautines vertybes žmonėmis.


Skaityti toliau >
2018-05-24

„Neturiu kuo didelių atliekų nuvežti į aikštelę“, - taip neretai teisinasi gyventojai, senus daiktus, televizorius ar kitus nereikalingus daiktus paliekantys prie komunalinių atliekų konteinerių. Bet nuo šiol išeitis jau yra - didelėms ir kitoms atliekoms gabenti Alytuje nemokamai galima gauti automobilio priekabą.


Skaityti toliau >
2018-05-24

Gegužės 27 d. Ūdrijoje vyks tradicinė šventė „Čia mūsų pradžių pradžia...“ tarptautinei Šeimos dienai ir Valstybės atkūrimo 100-osiosm metinėms paminėti. 12 val. bus aukojamos Šv. Mišios už parapijiečius Ūdrijos Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje, nuo 13 val. laukia gausi ir turininga programa Ūdrijos bendruomenės parke.  Maloniai kviečiame.


Skaityti toliau >
2018-05-24

Gegužės 23 dieną Miroslavo gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Milienė su gamtos ir žmogaus mokytoja Reda Kančiene vedė integruotą pamoką 5 klasės mokiniams. Pagrindinis dalykas buvo lietuvių kalba ir literatūra, o pamokos tema – „Vilė Vėl „Kaip mes išgarsėjome“. Ko išmokstama iš gamtos?“


Skaityti toliau >
2018-05-24

Prasminga idėja gegužės mėnesį švęsti Šeimos dieną pabrėžia jos reikšmę mūsų gyvenime. Šia proga penktadienio popietę Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje susirinko „Vabaliukų“ grupės ugdytinių mamos, tėčiai, močiutės, broliukai ir sesutės.


Skaityti toliau >
2018-05-23

Europos diena – kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Ši šventė minima gegužės 9 dieną. Miroslavo gimnazijoje vyko keletas renginių, skirtų šiai progai.


Skaityti toliau >
2018-05-23

Alytaus r. Rumbonių Švč.Trejybės bažnyčios parapijos bendruomenė gausiai renkasi ne tik į atlaidus, bet ir į savo krašto po Šv. mišių organizuojamus renginius. Šįkart žmonės gausiai dalyvavo Sekminių renginyje. 


Skaityti toliau >
2018-05-23

Gegužės 17 dieną grupė Miroslavo gimnazijos Ig–IIg klasių mokinių vyko į profesinio informavimo kelionę po įmones Vilniuje, kurią jiems dovanojo VšĮ „Investuok Lietuvoje“ pagal projektą „Ateities inžinieriai“. Šio projekto organizatoriai siūlo mokiniams apsilankyti pažangiose įmonėse ir švietimo įstaigose, susipažinti su skirtingomis technologinių žinių reikalaujančiomis profesijomis.


Skaityti toliau >
2018-05-23

Visiems žinoma, kad pakankamas fizinis aktyvumas – būtina sveikos gyvensenos sąlyga, tačiau didžiausia nauda gaunama, kai sportuojama reguliariai. Remiantis Pasaulinės sveikatos organizacijos rekomendacijomis, suaugusiems žmonėms (nuo 18 iki 65 metų) patartina per savaitę aktyviai judėti ne mažiau kaip 2,5 valandos. Būtina sąlyga – aerobinė veikla turi vykti ne trumpesniais kaip 10 minučių intervalais, nes priešingu atveju gaunamas nepakankamas teigiamas poveikis organizmui.


Skaityti toliau >
2018-05-23

Alytaus rajono trišalėje taryboje dirbs du nauji nariai – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo direktorė Lina Sosunovičienė ir Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko deleguotas jo patarėjas Ramūnas Bielevičius.


Skaityti toliau >
2018-05-22

Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras jau penktus metus Alytaus rajono viešosios bibliotekos filialuose organizuoja renginius, skatinančius keisti gyvenimo būdą, kontroliuoti rizikos veiksnius, nulemiančius ligų vystymąsi.


Skaityti toliau >
2018-05-22

Gegužės 19 dieną Simno gimnazijos antrokai ir ketvirtokai vyko į pažintinę-edukacinę ekskursiją į Kauną. Mokiniai aplankė Tado Ivanausko zoologijos muziejų, kur ne tik pamatė, bet ir plačiau susipažino su viso pasaulio gyvūnija, apžiūrėjo žvėrelių, paukštelių, roplių ir vandens gyvūnų iškamšų ekspoziciją. Gidė išsamiai papasakojo apie paukščius, gyvenančius Lietuvoje ir kitose šalyse.


Skaityti toliau >
2018-05-22
2018-05-22

LŠS karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės 110-osios kuopos jaunieji šauliai gegužės 19 d. sugužėjo į Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrių. Tai jaunieji šauliai iš Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos (vadovas Algis Cincilevičius), iš gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyriaus (vadovė Aušra Damkauskienė), iš Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos, iš Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus (vadovė Monika Jusaitė) ir iš Pivašiūnų gimnazijos (vadovas Danius Gintalas). Susirinko gausus būrys jaunųjų šaulių, nepabūgusių išbandyti savo ištvermę ir puikiai praleisti laiką kartu.


Skaityti toliau >
2018-05-22

Gegužės 17 d. Butrimonių ir Simno gimnazijų informacinių technologijų mokytojos ir Jaunųjų informatikų akademijos dėstytojos Jonė Poliakienė, Danguolė Kavaliauskienė, Danutė Česynienė kartu su savo gimnazistais, kurie šiais mokslo metais buvo pasirinkę ir mokėsi pagal Alytaus kolegijos Jaunųjų informatikų akademijos IT NVŠ mokymo programas, atvyko į Alytaus kolegiją Informacijos ir ryšių technologijų fakultetą, čia įvyko baigiamasis atsiskaitomasis mokslo metų NVŠ renginys, buvo pristatyta jų veikla, rezultatai.


Skaityti toliau >
2018-05-22

Butrimonių gimnazijos II g klasės mokiniai dalyvavo  ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“, kurį  organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras  ir Vilniaus universiteto botanikos sodas. Konkurso tikslas – skatinti domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis kuriant sveiką edukacinių erdvių aplinką bei ugdyti atsakomybę už savo aplinką.


Skaityti toliau >
2018-05-22

Šių metų balandžio 30 d. Alytaus rajono savivaldybės administracija su VšĮ „Europos socialinio fondo agentūra“ pasirašė projekto „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Alytaus rajono savivaldybėje“ finansavimo sutartį, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“. Bendras projekto biudžetas – 192 832,21 Eur. Europos Sąjungos fondų lėšos – 163 907,37 eurų, Alytaus rajono savivaldybės biudžeto lėšos – 28 924,84 eurų. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.


Skaityti toliau >
2018-05-21

Pėsčiųjų žygiu Alytaus rajono Punios šile buvo pagerbti Lietuvos partizanai ir paminėtos Adolfo Ramanausko-Vanago 100-osios gimimo metinės. Dvylikos kilometrų maršrutu žygiavo apie pusė tūkstančio žygeivių, kurie prie Dainavos apygardos vadavietės tylos minute, Lietuvos himnu ir gėlių puokštėmis pagerbė laisvės kovotojus.


Skaityti toliau >
2018-05-21

Parduodamas katilinės pastatas (unikalus Nr. 3398-7003-8018, paskirtis – negyvenamoji, bendras plotas 213,90 kv. m, pastatas iš plytų mūro, 1 aukšto, pastatytas 1987 m., rekonstruotas 1996 m., pažymėjimas plane 1H1p), kiti inžineriniai statiniai – kiemo statiniai (tvora, skysto kuro rezervuaras, kiemo aikštelė, unikalus Nr. 3398-7003-8029, paskirtis – kiti inžineriniai statiniai, pastatyti 1996 m.) ir jiems priskirtas 0,1999 ha žemės sklypas (unikalus Nr. 4400-0526-2288, kadastro Nr. 3303/0003:325), esantys Ateities g. 5, Butrimonių mstl., Butrimonių sen., Alytaus r. sav. (toliau – turtas).


Skaityti toliau >
2018-05-21

   ADMINISTRACIJOS DARBO LAIKAS

Pirmadieniais–ketvirtadieniais  8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

 

PRIIMAMOJO DARBO LAIKAS

Pirmadieniais, trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais, ketvirtadieniais  8.0018.00 val.
Penktadieniais  8.0015.45 val.

Administracijos specialistų priėmimo darbo grafikas

Informacija telefonu (8 315) 69 019

Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. info@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528