ALYTAUS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

ČIA GERA GYVENTI!

       
Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. sekretore@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528
Savivaldybė
YouTube įrašų galerija
Susitikimai
Administracijos darbo laikas
Pirmadieniais–ketvirtadieniais
8.00–17.00 val.
Penktadieniais
8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka
12.00–12.45 val.
Priimamojo darbo laikas
Pirmadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais 8.00–18.00 val.
Trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Ketvirtadieniais 8.00–18.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Administracijos specialistų
priėmimo darbo grafikas


Informacija telefonu
(8 315) 69 019
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
  2015-09-02
Nemunaičio vaikams – žaidimų aikštelė

Nemunaičio miestelio vaikams suteikia daug džiaugsmo įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Ji įrengta už Nemunaičio seniūnijai skirtas Vietos bendruomenių savivaldos 2015 metų programos lėšas.

Panaudoti skirtus 946 eurus vaikų žaidimų aikštelei Nemunaičio miestelyje įrengti pasiūlė vietos bendruomenių tarybos narė Danutė Česnulevičienė. Siūlymui taryba pritarė. Šių metų rugsėjo mėnesį prie Nemunaičio mokyklos aikštelę įrengė UAB „Simedva“.


Skaityti toliau >
  2015-09-02
Alytaus rajono savivaldybė skelbia visuomenės saugumo projektų finansavimo konkursą

Paraiškos projektams finansuoti priimamos iki 2015 m. rugsėjo 16 d. Alytaus rajono savivaldybės priimamajame, Pulko g.  21,  62135 Alytus arba gali būti išsiųstos paštu registruoti laišku. Projektų finansavimo tvarkos aprašas ir paraiškos forma  yra skelbiami savivaldybės interneto tinklalapyje www.arsa.lt.


Skaityti toliau >
  2015-09-02
Linksmoji vasaros futbolo mokykla

Rugpjūčio 17–28 dienomis Simno gimnazijos stadione jau dvylikti metai vyko linksmosios vasaros futbolo mokyklos užsiėmimai.

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas vaikams ir paaugliams turiningai praleisti laisvalaikį vasaros atostogų metu, tenkinti įvairiapusio lavinimosi, saviraiškos poreikius bendraujant, sportuojant, kuriant ir užsiimant kita pozityviai aktyvia veikla.


Skaityti toliau >
  2015-09-02
Rugsėjo 1-oji Dauguose

Rugsėjo pirmoji Daugų Vlado Mirono gimnazijoje šiemet tiesiog nepaprasta! Šventėje derėjo viskas: ir skoningai papuoštas gimnazijos kiemelis, ir mistinis šventės simbolis aitvaras, išdalinęs mokiniams prasmingas sentencijas apie mokslą, ir teatrinukų atliktas tyrimas apie mokinių noro eiti ir neiti į mokyklą svorį, ir linksma bei nuotaikinga gimnazijos bendruomenės eisena miestelio gatvėmis į bažnyčią, ir pirmoji pamoka, kupina jaudulio ir susimąstymo... net ir oras...


Skaityti toliau >
  2015-09-01
Meras A. Vrubliauskas: svarbu, kad vaikai išaugtų gerais valstybės piliečiais, asmenybėmis, motyvuoti darbui

Pirmąją mokslo metų dieną Alytaus rajono moksleiviai pasitiko kartu su savivaldybės vadovais, kurie mokykloms dovanų įteikė lietuviškas juostas, primenančias, kad šiemet yra Etnografinių regionų metai ir kaip svarbu saugoti tautos tradicijas ir paveldą.

Rajono meras Algirdas Vrubliauskas, sveikindamas rajono švietimo bendruomenę, linkėjo prasmingų ir sėkmingų mokslo metų, kvietė mokytojus rasti raktą į mokinių širdis ir juo atrakinti pažinimo, galimybių ir savarankiškumo duris, o tėvelius – rūpintis savo vaikais, kalbėtis ir apkabinti, nes vaikams yra labai svarbūs ir reikalingi.


Skaityti toliau >
  2015-09-01
Rugsėjo 1-osios sveikinimas


Skaityti toliau >
  2015-09-01
Veislininkystės pasiekimų paroda

Rugsėjo 11–-12 d. Algirdiškio parodų centre, Panevėžio rajone. 

 


Skaityti toliau >
  2015-09-01
Aiškinsis kelio perkėlimo galimybes

Į Alytaus rajono savivaldybės merą Algirdą Vrubliauską kreipėsi Punios seniūnijos Padvariškių kaimo gyventojai su prašymu iškelti servitutinį kelią, einantį per namų valdą.

Pasak žmonių, kelias dalija sodybą į dvi dalis. Vienoje jų yra gyvenamasis namas ir ūkiniai pastatai, kitoje – rūsys, tvenkinys ir kanalizacijos šulinys.  Gyventojų matavimu, kelias nuo namo priestato yra 3,5 m, nuo namo 6 m, vos už 2 m yra rūsys.


Skaityti toliau >
  2015-08-31
Susitikimas su lygių galimybių kontroliere

Rugsėjo 7 d. 15 val. Alytaus rajono savivaldybėje lankysis lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė. Susitikimas su kontroliere vyks 15–17 val. rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (III a., Pulko g. 21, Alytus). Susitikimo metu bus pristatyta tarnybos veikla, skundų dėl diskriminavimo pavyzdžiai, įvairių tyrimų rezultatai, tarnybos vykdomi projektai, konsultuojami diskriminaciją patyrę asmenys, atsakoma į klausimus. 

Kviečiame dalyvauti susitikime su lygių galimybių kontroliere Agneta Lobačevskyte.


Skaityti toliau >
  2015-08-28
Bus kontroliuojamas transportas, mažinamos šildymo išlaidos

Alytaus rajono savivaldybės vadovai sušaukė įstaigų ir seniūnijų seniūnų pasitarimą, kuriame aptarė pasiruošimo mokslo metams, šildymo, transporto, susisiekimo, socialinius ir kitus aktualius klausimus.

Pasitarime su seniūnais ir savivaldybės įstaigų vadovais dalyvavo meras Algirdas Vrubliauskas, vicemeras Arvydas Balčiūnas, mero patarėjai Sergej Riabinin, Ramūnas Bielevičius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius.


Skaityti toliau >
  2015-08-28
Vasaros palydas Santaikoje vainikavo žygis aplink Dusią

Rugpjūčio 22 dieną, pozityviai nusiteikęs Santaikos jaunimas, lydimas suaugusiųjų bei vadovo Petro Grėbliausko, išvyko į žygį dviračiais aplink Dusios ežerą. Instruktuoti apie saugų elgesį kelyje bei pasirūpinę šviesą atspindinčiomis liemenėmis, žygio dalyviai pajudėjo link tikslo, kurio metu aplankė Kryžių bažnyčią, Metelių regioninio parko muziejų ir apžvalgos bokštą, Prelomčiškių piliakalnį. Visi norintys galėjo atsigaivinti Metelių ežere. Nors ir pavargę, tačiau pakiliai nusiteikę ir didžiuodamiesi savimi įveikus 55 kilometrus, visi saugiai grįžo namo.


Skaityti toliau >
  2015-08-28
Nuskambėjo paskutiniai vasaros poezijos ir muzikos akordai

Rugpjūčio  27 dieną į meilės poezijos  popietę ,,Lauk manęs po sena obelim…“, vykusią Balkūnuose, A. Žmuidzinavičiaus  sodyboje–muziejuje, susirinko poezijos ir dainuojamosios poezijos mylėtojai ir atlikėjai bei skaitovai: Dalia Kazlauskienė, Juozas Kavaliauskas, Raselė Navakauskienė, Ieva Marcinonienė, Deimantė Nedzinskaitė, Rita Karpičienė, Daiva Balionienė, Albina Kasparavičienė ir Regina Zabitienė. Popietės dalyviai su džiaugsmu  sutiko viešnia, rašytoją poetę Scholastiką Kavaliauskienę, kuri skaitė savo kūrybos eilėraščius apie meilę.


Skaityti toliau >
  2015-08-28
Mero pavaduotojas – Alytaus rajono vietos veiklos grupės valdybos narys

Įvyko Alytaus rajono vietos veiklos grupės (VVG) narių visuotinis rinkiminis susirinkimas. Alytaus rajono saivaldybės mero pavaduotojas išrinktas valdybos nariu.

Alytaus rajono VVG visuotinio rinkiminio susirinkimo metu į VVG valdybą vietoje dviejų  atšauktų Alytaus rajono savivaldybės deleguotų atstovų buvo išrinktas Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas.


Skaityti toliau >
  2015-08-28
Meras padėkojo už drąsą ir rajono reprezentavimą

Alytaus rajono Radžiūnų kaime atidarytas pirmasis Rytų Europoje šoninio slydimo kartodromas. Jis papildė poilsio ir pramogų – „Tarzanijos parko“ ir „Dzūkijos dvaro“ – kompleksą. Jo savininkus Giedrę ir Mindaugą Aldonius pasveikino rajono meras Algirdas Vrubliauskas. Meras, vicemeras Arvydas Balčiūnas, mero patarėjas Sergejus Riabininas vieni pirmųjų išbandė elektra varomus kartingus ir trasą.

Rajono  meras A. Vrubliauskas sveikindamas verslininkus naujos pramogos atidarymo proga sakė, kad jie gali konkuruoti su stambiausiais Lietuvos pramogų rykliais, nes siūlo jų įvairovę – ir ore, ir žemėje, ir medžiuose.


Skaityti toliau >
  2015-08-27
Alytaus rajono daugiavaikės šeimos vasarą palydėjo kino teatre

Jau dešimtą kartą besibaigiant vasarai Alytaus rajono savivaldybė sukvietė rajono gausias šeimas į joms skirtą susitikimą. Šiemet į Alytaus kino teatrą „Dainava“ smagiai praleisti laiką ir pažiūrėti visai šeimai skirtą nuotaikingą filmą „Išvirkščias pasaulis“ susirinko daugiau nei 41 daugiavaikė šeima. Šventėje dalyvavo 116 įvairaus amžiaus vaikų.

Susirinkusias daugiavaikes rajono šeimas pasveikino šios šventės iniciatorius savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas. Su mamomis, tėčiais ir vaikais bendravo mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas, mero patarėjas Sergejus Riabininas, savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Burlinskienė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Daiva Žemaitaitytė.


Skaityti toliau >
 
Naujienų archyvas
Skelbimai
  2015-09-02
Alytaus rajono savivaldybė skelbia visuomenės saugumo projektų finansavimo konkursą

Paraiškos projektams finansuoti priimamos iki 2015 m. rugsėjo 16 d. Alytaus rajono savivaldybės priimamajame, Pulko g.  21,  62135 Alytus arba gali būti išsiųstos paštu registruoti laišku. Projektų finansavimo tvarkos aprašas ir paraiškos forma  yra skelbiami savivaldybės interneto tinklalapyje www.arsa.lt.


Skaityti toliau >
  2015-08-13
Skelbiamas netinkamo (negalimo) naudoti ilgalaikio turto pardavimo aukcionas

Turto valdytoja Alytaus rajono savivaldybė skelbia netinkamo (negalimo) naudoti turto pardavimą viešame prekių aukcione. Aukcione bus parduodami 3 naudoti automobiliai: VW Golf III (1994 m., pradinė pardavimo kaina 74 Eur), UAZ 3303 (1985 m., pradinė pardavimo kaina 150 Eur) ir Ford Maveric (1994 m., pradinė pardavimo kaina 490 Eur).

Aukcionas įvyks 2015 m. rugsėjo 3 d. 10.00 val. Alytaus rajono savivaldybės administracijoje, Pulko g. 21, Alytus (Tarybos salėje, III aukštas). Dalyviai registruojami nuo 8.00 iki 9.30 val. 306 kabinete (būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dokumentą, įrodantį, kad yra sumokėtas dalyvio mokestis arba žiūrovo mokestis į DNB banko sąskaitą           Nr. LT804010040900090072. Aukciono dalyvio mokestis – 5,70 Eur, žiūrovo mokestis – 2,90 Eur.

Parduodamą turtą galima apžiūrėti rugpjūčio 24, 25, 26 dienomis nuo 9.00 iki 12.00 val.


Skaityti toliau >
  2015-08-12
Krokialaukio seniūnijos seniūnaičių sueiga

Šių metų rugpjūčio 19 d.  15:00 val. vyks Alytaus rajono savivaldybės Krokialaukio seniūnijos seniūnaičių sueiga adresu Vytauto g. 1, Krokialaukio mstl., Alytaus r.

Darbotvarkė:

1.     Dėl Krokialaukio seniūnijos 2015 m. veiklos plano.

2.     Kiti klausimai.


Skaityti toliau >
  2015-08-12
Simno seniūnijos seniūnaičių sueiga

Šių metų rugpjūčio 17 d. 13.00  val. vyks Alytaus rajono savivaldybės Simno seniūnijos seniūnaičių sueiga adresu Vytauto g. 26, Simnas, Alytaus r. sav.

Darbotvarkė:

 • Dėl Simno seniūnijos 2015 m. veiklos plano.
 • Kiti klausimai.
  Skaityti toliau >
 •   2015-08-11
  Daugų seniūnijos seniūnaičių sueiga

  Šių metų rugpjūčio 19 d.  16:00 val. vyks Alytaus rajono savivaldybės Daugų seniūnijos seniūnaičių sueiga, adresu S. Nėries g. 3, Daugai, Alytaus r.

  Darbotvarkė:

  1.     Dėl Daugų seniūnijos 2015 m. veiklos plano.

  2.     Kiti klausimai.


  Skaityti toliau >
    2015-08-11
  Miroslavo seniūnijos seniūnaičių sueiga

  Šių metų rugpjūčio 18 d. 9.30 val. vyks Alytaus rajono savivaldybės Miroslavo seniūnijos seniūnaičių sueiga, adresu Dainavos g. 7, Miroslavas, Alytaus r.

   Darbotvarkė:

 • Dėl Miroslavo seniūnijos  2015 m. veiklos plano.
 • Kiti klausimai.
  Skaityti toliau >
 •   2015-08-10
  Pivašiūnų seniūnijos seniūnaičių sueiga

  Šių metų rugpjūčio 17 d. 14 val. vyks Alytaus rajono savivaldybės Pivašiūnų seniūnijos seniūnaičių sueiga adresu: Trakų g. 51, Pivašiūnai, Alytaus r.

   Darbotvarkė:

 • Dėl PIvašiūnų seniūnijos  2015 m. veiklos plano.
 • Kiti klausimai.
  Skaityti toliau >
 •   2015-08-06
  Butrimonių seniūnijos seniūnaičių sueiga

  Šių metų rugpjūčio 12 d. 10.00 val. vyks Alytaus rajono savivaldybės Butrimonių seniūnijos seniūnaičių sueiga adresu Vytauto g. 31, Butrimonių mstl., Alytaus r.

  Darbotvarkė:

 • Dėl Butrimonių seniūnijos 2015 metų veiklos plano.
 • Kiti klausimai.
  Skaityti toliau >
 •   2015-08-06
  Nemunaičio seniūnijos seniūnaičių sueiga

  Šių metų rugpjūčio 11 d. 10 val. vyks Alytaus rajono savivaldybės Nemunaičio seniūnijos seniūnaičių sueiga adresu Vytauto g. 44, Nemunaitis, Alytaus r.

   Darbotvarkė:

 • Dėl Nemunaičio seniūnijos  2015 m. veiklos plano.
 • Kiti klausimai.
  Skaityti toliau >
 •   2015-08-06
  Raitininkų seniūnijos seniūnaičių sueiga

  Šių metų rugpjūčio 11 d. 12 val. vyks Alytaus rajono savivaldybės Raitininkų seniūnijos seniūnaičių sueiga adresu Mokyklos g. 28, Makniūnai, Alytaus r.

   Darbotvarkė:

 • Dėl Raitininkų seniūnijos  2015 m. veiklos plano.
 • Kiti klausimai.
  Skaityti toliau >
 •   2015-08-05
  Informuojame, kad 2015-08-12 14.00 val. šaukiamas Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdis

  Potvarkis K2-90 2015-08-04 Dėl Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo

  Darbotvarkė

  Sprendimų projektai


  Skaityti toliau >
    2015-08-05
  Alovės seniūnijos seniūnaičių sueiga

  Šių metų rugpjūčio 13 d. 16 val. vyks  Alytaus rajono savivaldybės Alovės seniūnijos seniūnaičių sueiga adresu: Jaunimo g. 1, Alovė, Alytaus r.

   Darbotvarkė:

  1. Dėl Alovės seniūnijos  2015 m. veiklos plano.

  2. Kiti klausimai.


  Skaityti toliau >
    2015-08-05
  Alytaus seniūnijos seniūnaičių sueiga

  Šių metų rugpjūčio 12 d. 16 val. vyks  Alytaus rajono savivaldybės Alytaus seniūnijos seniūnaičių sueiga  adresu: Užubalių g. 3, Miklusėnai, Alytaus r.

   Darbotvarkė:

 • Dėl Alytaus seniūnijos  2015 m. veiklos plano.
 • Kiti klausimai.
  Skaityti toliau >
 •   2015-08-05
  Punios seniūnijos seniūnaičių sueiga

  Šių metų rugpjūčio 11 d. 9 val. vyks  Alytaus rajono savivaldybės Punios seniūnijos seniūnaičių sueiga  adresu: Kauno g. 3, Punia, Alytaus r.

   Darbotvarkė:

 • Dėl Punios seniūnijos  2015 m. veiklos plano.
 • Kiti klausimai.
  Skaityti toliau >
 •  
  Naujienų archyvas
  Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
  Spausdinti
  Prisijungimas gyventojams

  E. Demokratija
  Prisijungimas gyventojams
  Laiškas merui
  Laiškas direktoriui
  E. prašymai / skundai
  E. peticija
  E. forumas / diskusijos
  E. apklausos

  Naujienų prenumerata
  Įveskite savo el.pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji
  Alytaus rajono seniūnijos
  Vadovų darbotvarkės
  Prašymų formos
  Biudžetas
  Pagalbos telefonai
  Mobilizacija
   

   
   
   
   
   
  © Alytaus rajono savivaldybės administracija. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema