ALYTAUS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

ČIA GERA GYVENTI!

       
Biudžetinė įstaiga
Ulonų g. 16, LT-62157 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. sekretore@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528
Savivaldybė
Vaizdo įrašų galerija
Gyventojų apklausa
Susitikimai su gyventojais
Administracijos darbo laikas
Pirmadienis - ketvirtadienis
8.00-17.00 val.
Penktadienis
8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka
12.00-12.45 val.
Priimamojo darbo laikas
Pirmadienis 8.00–17.00 val.
Antradienis 8.00–18.00 val.
Trečiadienis 8.00–17.00 val.
Ketvirtadienis 8.00–18.00 val.
Penktadienis 8.00–15.45 val.
Administracijos specialistų
priėmimo darbo grafikas


Informacija telefonu:
(8 315) 69 019
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
  2014-09-23
Lietuvos žydų genocido dienos paminėjimas

Rugsėjo 23-oji — Lietuvos žydų genocido aukų atminties diena. 1943 m. rugsėjo 23 dieną buvo likviduotas Vilniaus getas. Dalis šio geto kalinių buvo nužudyti Paneriuose, kita dalis pateko į nacių okupuotose teritorijose įkurtas koncentracijos stovyklas.


Skaityti toliau >
  2014-09-23
Kitokia pamoka mokytojams

Ar įsivaizduojate tokią mokyklą, kur mokiniai moko mokytojus? Tokią, kurios nenorėtumėte palikti pasibaigus veikloms? Tokios pamokos vyko projekto „Mokomasis Europos Parlamentas“ (MEP) mokymuose rugsėjo 17 dieną vyko Alytaus rajono švietimo ir pedagoginės psichologinės pagalbos centre.


Skaityti toliau >
  2014-09-23
Projektas „Taisyklingos kūno laikysenos ugdymo mokykla“ startavo Krosnos žirgyne

Alytaus rajono Simno specialioji mokykla pradėjo įgyvendinti projektą „Taisyklingos kūno laikysenos ugdymo mokykla“, finansuojamą iš Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

Šio projekto tikslas – sukurti tinkamą aplinką ir suteikti teorinių bei praktinių žinių įvairaus amžiaus moksleiviams apie taisyklingos kūno laikysenos formavimo būdus, metodus ir jų reikšmę žmogaus gyvenime.


Skaityti toliau >
  2014-09-23
Kviečiame teikti paraiškas kaimo jaunimo pilietiškumo ugdymo ir laisvalaikio užimtumo programos ,,Jaunimas kaimui“ projektams finansuoti

Pranešame, kad Alytaus rajono savivaldybė nuo 2014 m. rugsėjo 24 d. iki spalio 10 d. priima paraiškas kaimo jaunimo pilietiškumo ugdymo ir laisvalaikio užimtumo programos ,,Jaunimas kaimui“ projektams finansuoti. Konkurso nuostatus ir paraiškos formas rasite čia.

Programai finansuoti gali būti teikiami projektai:


Skaityti toliau >
  2014-09-22
Alytaus rajonas pristatytas baigiamojoje konferencijoje Slovėnijoje

Rugsėjo 15–19 dienomis Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, vicemeras Gediminas Krasauskas, administracijos direktorius Aurimas Truncė, Teisės skyriaus vedėja Erinija Perednikaitė, Ryšių su užsieniu ir investicijų skyriaus vedėja Sonata Dumbliauskienė dalyvavo Interreg IV Cprogramos projekto „Istoriniai objektai ir susijęs kraštovaizdis“ tarptautinėje baigiamojoje konferencijoje, kuri vyko Slovėnijos Kozjansko regioniniame parke. Konferencijoje dalyvavo daugiau kaip 10 valstybių atstovai. Dalyviams iš Austrijos, Ispanijos, Portugalijos, Italijos, Graikijos, Vokietijos, Estijos, Latvijos bei Slovėnijos pristatyti kaimiškųjų savivaldybių plėtros planai, tvarkomi mažuose miesteliuose ir kaimuose svarbūs regionui kultūros paveldo objektai, rengiami kraštovaizdžio tvarkymo planai ir architektūriniai sprendiniai. Konferencijoje dalyvavę regiono savivaldybių merai, paveldo apsaugos institucijų darbuotojai, architektai, kraštovaizdžio ekspertai diskutavo dėl apleistų arba nenaudojamų pastatų pritaikymo bendruomenės poreikiams, kraštovaizdžio tvarkymo planų.


Skaityti toliau >
  2014-09-22
Skanus ir naudingas užkandis – į mokyklą ar darželį

Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Užkandžiai puikiai padeda numalšinti alkį, tačiau jie neturėtų tapti vieninteliais dienos patiekalais. Pusryčiams, pietums ir vakarienei reikėtų rinktis virtus, troškintus, rečiau keptus patiekalus, o tarp trijų keturių pagrindinių valgymų, užkąsti rekomenduojama vaisių, uogų, daržovių, riešutų, pieno ir grūdinių produktų.


Skaityti toliau >
  2014-09-22
Europos paveldo dienos Nemunaičio miestelyje

Kiekvienais metais rugsėjo mėnesį Alytaus rajono savivaldybė organizuoja Europos paveldo dienoms skirtus renginius. Rugsėjo 19 d. Nemunaičio miestelyje vyko ekskursija „XX amžiaus pirmosios pusės paveldas Nemunaityje“.

Apie Europos paveldo dienas, jų istoriją papasakojo savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vyr. specialistas Vytenis Skendelis, su įdomiausiomis Nemunaičio vietomis, lankomais kultūros paveldo objektais, įdomiausiais Nemunaičio istorijos faktais supažindino Nemunaičio seniūnijos seniūnas Rimantas Avižienis.


Skaityti toliau >
  2014-09-19
Nacionalinis konkursas „Mano žodynas“

2014 metais Lietuvių kalbos instituto Leksikografijos centras, Lituanistikos židinys ir Zarasų viešoji biblioteka organizavo nacionalinį konkursą „Mano žodynas“. Jis vyko iki š. m. birželio 1 dienos. Konkurso tikslai buvo: skatinti visuomenės domėjimąsi lietuvių kalba, jos leksika, tarmių žodynais; ugdyti filologinę kultūrą, stiprinti tautinį identitetą ir sąmoningumą; lavinti kūrybingumą, plėtoti analitinius ir raiškos gebėjimus. Konkursui darbus galėjo pateikti 5–8 klasių, 9–12 klasių mokiniai ir suaugusieji.


Skaityti toliau >
  2014-09-19
Alytaus rajonas nusiteikęs ambicingai

Gerinti gyvenamąją ir verslo aplinką, plėtoti transporto, energetikos bei aplinkosaugos infrastruktūrą – tokius prioritetus artimiausiam laikotarpiui yra numatę Alytaus rajono vadovai. Ateities planų yra išties nemažai. Šiuo metu laukiama ir naujojo Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų finansavimo laikotarpio – efektyviai pasinaudojus parama galima nuveikti tikrai daug.


Skaityti toliau >
  2014-09-19
Kviečiame pasitikrinti Konstitucijos žinias

Teisingumo ministerija aštuntus metus iš eilės organizuoja Konstitucijos egzaminą, kurį laikyti gali visi Lietuvos piliečiai. Pirmasis egzamino etapas – rugsėjo 30 d. 12 val. Alytaus rajono savivaldybėje vyks tarybos posėdžių salėje, trečiame aukšte, Ulonų g. 16, Alytuje, ir seniūnijų patalpose.  Už egzamino organizavimą seniūnijose atsakingi seniūnijų seniūnai. 


Skaityti toliau >
  2014-09-18
Kviečiame ant Margirio piliakalnio!

Baltų vienybės diena – Lietuvos atmintina diena, valstybinė Latvijos šventė, minima rugsėjo 22-ąją, pažymint 1236 mįvykusį Saulės mūšį, kuriame susivieniję žemaičiai ir žiemgaliai sumušė ir sunaikino į popiežiaus Grigaliaus IX paskelbtą kryžiaus žygį išvykusį Kalavijuočių ordiną.


Skaityti toliau >
  2014-09-18
Alytaus rajone netrukus duris atvers jaunimui patrauklios atviros erdvės

Alytaus rajono savivaldybė ir vietos bendruomenės baigia įgyvendinti 8 projektus, skirtus jaunimo patrauklių erdvių sukūrimui - turiningam laisvalaikio praleidimui ir integracijai į vietos bendruomenių socialinį, kultūrinį ir sportinį gyvenimą. Iš projektų lėšų jaunimui nupirkta sporto įranga ir inventorius, skaitmeninė, vaizdo ir kompiuterinė technikomis, baldai, muzikos aparatūra ir instrumentai, stalo žaidimai, kita reikalinga įranga.


Skaityti toliau >
  2014-09-18
Atsakingo vartojimo kultūrą ir ekologišką elgesį skatinantis seminaras visuomenei, sodininkų bendrijų pirmininkams ir nariams, savivaldybių darbuotojams

Elektros ir elektroninės įrangos, apmokestinamųjų gaminių ir pakuotės bei jų atliekų tvarkymas sodų bendrijose

Programa

2014 m. rugsėjo 30 d. (antradienis) 14.00 val.

Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento konferencijų salė
(Kauno g. 69)


Skaityti toliau >
  2014-09-18
Simno parapijos klebonas Raimundas Žukauskas: „nenoriu girtis, tegul Dievulis mato ką nuveikiau“

Simno Švč.Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebonas, garbės kanauninkas Raimundas Žukauskas rugsėjo 17 d. atšventė gražų 55-erių metų jubiliejų. Kleboną pasveikino Alytaus rajono savivaldybė, Simno seniūnija, seniūnaičiai, įstaigų ir įmonių vadovai, miesto bendruomenė. R. Žukauskas ne tik rūpinasi parapijos sielovada, bet yra ir aktyvus miesto bendruomenės narys, dalyvauja renginiuose, gražinimo akcijose, rūpinasi parapijos namų statyba.


Skaityti toliau >
  2014-09-18
Edukacinė kelionė „Žvaigždėtas Molėtų kraštas“

Punios pagrindinėje mokykloje-daugiafunkciame centre vykdomi mokinių užimtumo projekto „Draugystės gijos“ renginiai. Rugsėjo 12-ą dieną penktos – dešimtos klasės mokiniai ir mokytojai išvyko į edukacinę kelionę „Žvaigždėtas Molėtų kraštas“ – aplankė Molėtų rajone Kulionių kaime esantį Lietuvos etnokosmologijos muziejų ir senovinę dangaus šviesulių stebyklą.


Skaityti toliau >
 
Naujienų archyvas
Skelbimai
  2014-09-23
Informuojame, kad 2014-09-30 14.00 val. šaukiamas Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdis

Mero potvarkis

Darbotvarkė

Sprendimų projektai


Skaityti toliau >
  2014-09-18
Atsakingo vartojimo kultūrą ir ekologišką elgesį skatinantis seminaras visuomenei, sodininkų bendrijų pirmininkams ir nariams, savivaldybių darbuotojams

Elektros ir elektroninės įrangos, apmokestinamųjų gaminių ir pakuotės bei jų atliekų tvarkymas sodų bendrijose

Programa

2014 m. rugsėjo 30 d. (antradienis) 14.00 val.

Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento konferencijų salė
(Kauno g. 69)


Skaityti toliau >
  2014-09-15
Kviečiame teikti socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų paraiškas

Alytaus rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi socialinės apsaugos ir darbo ministro 2012 m. liepos 20 d. įsakymu Nr. A1-345 patvirtintu Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo tvarkos aprašu, kviečia neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančias organizacijas dalyvauti projektų teikimo konkurse.


Skaityti toliau >
  2014-09-08
Dėmesio!

Rugsėjo 10 d. 17 val. kviečiame gyventojus į susirinkimą dėl Dauguose esančio Alytaus r. meno ir sporto mokyklos pastato renovacijos projekto, kuris vyks Daugų seniūnijos salėje.


Skaityti toliau >
  2014-09-04
Alytaus rajono savivaldybės verslo plėtros komisija kviečia teikti paraiškas finansinei paramai gauti

Alytaus rajono savivaldybės teritorijoje įregistruotus ir vykdančius veiklą verslo subjektus kviečiame teikti paraiškas finansinei paramai gauti. Paraiškos priimamos nuo 2014 m. rugsėjo 15 d. iki 2014 m. lapkričio 10 d.

Paramos formos


Skaityti toliau >
  2014-09-03
Valstybės remiama būsto paskola

Paskola skirta socialiai remtinų žmonių būsto poreikiams tenkinti – būstui pirkti, nuomoti, statyti, turimam būstui renovuoti arba pritaikyti neįgaliųjų poreikiams. Valstybė už asmenis, gavusius valstybės remiamą būsto paskolą, grąžina nuo 10 iki 20 proc. valstybės remiamos paskolos sumos, pinigus pervesdama tiesiai būsto paskolą suteikusiam bankui. Subsidija valstybės remiamos būsto paskolos daliai apmokėti teikiama asmenims atitinkantiems Lietuvos Respublikos valstybės paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti bei daugiabučiams namams modernizuoti įstatyme pateiktus kriterijus.


Skaityti toliau >
  2014-09-03
Santaikos g. 30B, Jotvingių g. 10-1, Naujoji g. 48, Alytuje, patalpų nuomos konkursas

Alytaus rajono savivaldybė viešo konkurso būdu 10 metų laikotarpiui išnuomoja:

 • dvejas 115,00 kv. m ir 26,70 kv. m patalpas Santaikos g. 30B, Alytuje. Pradinis nuompinigių dydis 3,10 Lt už vieną kv. m per mėn. (be PVM).
 • 22,59 kv. m patalpas administracinei veiklai Jotvingių g. 10-1, Alytuje. Pradinis nuompinigių dydis 10,00 Lt už vieną kv. m per mėn. (be PVM).
 • aštuonerias patalpas sveikatos priežiūros veiklai: 18,95 kv. m, 17,80 kv. m, 17,26 kv. m, 18,02 kv. m, 17,22 kv. m, 17,81 kv. m, 18,14 kv. m, 20,44 kv. m, esančias poliklinikoje Naujoji g. 48, Alytuje. Pradinis nuompinigių dydis 6,80 Lt už vieną kv. m per mėn. (be PVM).
  Skaityti toliau >
 •   2014-09-02
  Pasikeitė autobusų važiavimo grafikai

  M 55 Alytus – Simnas  per Parėčėnus                                  

  M 65 Alytus – Miroslavas - Vozbučiai


  Skaityti toliau >
    2014-08-28
  Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumas

  Kviečiame paskubėti prisijungti prie geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo, kurio tikslas – kuriant abipusiu pasitikėjimu grindžiamą aplinką, apsaugoti Lietuvos vartotojų interesus, įvedant eurą, ir užtikrinti sąžiningą paslaugų bei prekių kainų perskaičiavimą.


  Skaityti toliau >
    2014-08-25
  Alytaus rajono savivaldybės administracijos teikiamų atlygintinų paslaugų kainos dviem valiutomis

  Alytaus rajono savivaldybės administracijos Dokumentų ir personalo valdymo skyriaus teikiamos atlygintinos paslaugos kaina dviem valiutomis

  Alytaus rajono savivaldybės įmonės ,,Simno komunalininkas“ teikiamų atlygintinų paslaugų kaina dviem valiutomis

  Alytaus rajono ugdymo įstaigų teikiamų atlygintinų paslaugų kaina dviem valiutomis

  Alytaus rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos skyriaus teikiamos atlygintinos paslaugos kaina dviem valiutomis ( leidimo prekiauti ar teikti paslaugas Alytaus rajono savivaldybės teritorijos viešosiose vietose išdavimą)

  Alytaus rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus teikiamos atlygintinos paslaugos kaina dviem valiutomis

  Alytaus rajono savivaldybės administracijos Architekto skyriaus teikiamos atlygintinos paslaugos kaina dviem valiutomis (statybų leidimai)

  Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio skyriaus teikiamos atlygintinos paslaugos kaina dviem valiutomis (vietinės rinkliavos dydis Alytaus rajono savivaldybės komunalinių atliekų turėtojams ir vietinės rinkliavos mokėtojams)

  Alytaus rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus teikiamos atlygintinos paslaugos kaina dviem valiutomis ( žemės ūkio ir kaimo verslo, ūkininkų ūkių, traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų)


  Skaityti toliau >
   
  Naujienų archyvas
  Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
  Spausdinti
  Prisijungimas gyventojams

  Naujienų prenumerata
  Alytaus rajono seniūnijos
  Vadovų darbotvarkės
  Laiškas merui
  Laiškas direktoriui
  Klausk, pranešk
  Prašymų formos
  Biudžetas
  Pagalbos telefonai

   
   
   
   
   
  © 2012 Alytaus rajono savivaldybės administracija. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema