ALYTAUS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

ČIA GERA GYVENTI!

       
Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. sekretore@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528
Savivaldybė
Vaizdo įrašų galerija
Gyventojų apklausa
Susitikimai
Administracijos darbo laikas
Pirmadienis - ketvirtadienis
8.00-17.00 val.
Penktadienis
8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka
12.00-12.45 val.
Priimamojo darbo laikas
Pirmadienis 8.00–17.00 val.
Antradienis 8.00–18.00 val.
Trečiadienis 8.00–17.00 val.
Ketvirtadienis 8.00–18.00 val.
Penktadienis 8.00–15.45 val.
Administracijos specialistų
priėmimo darbo grafikas


Informacija telefonu:
(8 315) 69 019
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
  2015-01-29
Rajono vadovai paragino geriau prižiūrėti kelius ir apšvietimą

Kelių priežiūros ir apšvietimo trūkumai ypač išryškėja žiemą, kai eismo sąlygas pablogina iškritęs sniegas ar plikledis, o anksti temstant gyventojams ypač aktualus apšvietimas. Šiuos klausimus Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas ir administracijos direktorius Aurimas Truncė aptarė su UAB „Daugesta“ ir UAB „Ordo“ vadovais Aleksandru Riabininu ir Alvydu Aleksoniu. Pasitarime dalyvavo savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio skyriaus vyresnysis inžinierius Mantas Ludavičius.


Skaityti toliau >
  2015-01-29
Administracijos direktorius su specialistais aptarė aktualius klausimus

Kelių priežiūra, vykdomi statybų darbai, gyventojų aptarnavimas, civilinė sauga – klausimai, kuriuos su specialistais aptarė Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorius Aurimas Truncė. Pasitarime dalyvavo mero patarėjas Vytautas Mikelionis, administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Vitkauskienė, skyrių, kurių veiklos klausimai buvo svarstomi, vedėjai ir specialistai.


Skaityti toliau >
  2015-01-29
Alytaus rajono meras: profesinio rengimo centras yra pavyzdys

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, lankydamasis Alytaus profesinio rengimo centre (APRC), gerai įvertino jo veiklą ir pabrėžė profesinio mokymo svarbą. Rajono meras mano, kad besimokantiems profesijų galėtų  būtų skiriama papildoma finansinė parama.


Skaityti toliau >
  2015-01-28
Alytaus rajono savivaldybės vadovai susitiko su sodų bendrijų nariais

Š. m. sausio 24 d. Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, mero pavaduotojas Gediminas Krasauskas, savivaldybės Finansų ir strateginio planavimo  skyriaus vedėjo pavaduotoja, vykdanti skyriaus vedėjo pareigas, Gintarė Jociunskaitė, Ekonomikos skyriaus vyriausiasis specialistas Andrius Karlonas susitiko su SB ,,Dzūkija“ ir ,,Vyturėlis“ nariais, Medūkštos ir Jurkonių  kaimų gyventojais. Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos kelių direkcijos atstovas Jonas Packevičius, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyresnysis specialistas Gytis Gelčys, Lietuvos sodininkų draugijos pirmininkas Aloyzas Burba, Alytaus susivienijimo ,,Sodai“ pirmininkas Fabijonas Delinda.


Skaityti toliau >
  2015-01-27
Alytaus kraštas pristatytas tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2015“

Sausio 23–25 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO šurmuliavo 3-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2015“. Tai vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skirta skatinti turizmo paslaugas ir aktyvią gyvenseną. Šių metų parodos akcentas – „Planuok keliones atsakingai!“. Paroda sulaukė daugiau kaip 21 tūkst. lankytojų.


Skaityti toliau >
  2015-01-27
Venciūniškių veikla susidomėjo kitos bendruomenės

Alovės seniūnijos Venciūnų kaimo darželio salėje vyko vakaronė „Draugystė ir daina mus vienija“. Gerą nuotaiką ir skambias dainas susirinkusiems į vakaronę dovanojo vokalinė grupė „Dzūkijos aidas“ (vadovai Regina ir Alvydas Tamašauskai), ansamblis „Dobilėlis“ (vadovė Genė Bartnykienė),  Janukaičių šeimos ansamblis.


Skaityti toliau >
  2015-01-27
Pokalbis-diskusijų forumas „Europa žengia toliau“ Kumečių mokykloje

Sausio 22 dieną Kumečių pagrindinėje mokykloje lankėsi Alytaus „Europe Direct“ informacinio centro direktorė Nijolė Vitienė bei du studentai užsieniečiai – Blaise Mbayo iš Kongo Respublikos ir Kay Brigh iš Nigerijos. Vyko pokalbis-diskusijų forumas „Europa žengia toliau“.


Skaityti toliau >
  2015-01-26
Simno gimnazistai krepšininkai atstovauja Alytaus rajonui

Simno gimnazijos moksleiviai atstovauja Alytaus rajonui apskrities bendrojo lavinimo mokyklų klasių krepšinio varžybose. Rajono meras Algirdas Vrubliauksas įteikė krepšininkams marškinėlius ir palinkėjo sėkmės varžybose.


Skaityti toliau >
  2015-01-26
Kiekvienas kažką galime, tik reikia norėti...

Dainavos kauko jaunimas, veikdamas kartu su Kumečių pagrindinės mokyklos mokinių taryba ir aktyviausiais jaunuoliais, vykdė programos „Jaunimas kaimui“ tęstinį projektą „Ir aš galiu–2014“.

Įvairi veikla buvo organizuojama mokykloje, bibliotekoje, sporto salėje. Saviraiškos ir kūrybos užsiėmimai, sportiški savaitgaliai ir kiti renginiai  padėjo jaunimui spręsti laisvalaikio užimtumo problemas, skatino atsisakyti žalingų įpročių, ugdė savarankiškumą bei pilietiškumą.


Skaityti toliau >
  2015-01-23
Meras ragina mokytis visą gyvenimą

Alytaus rajono savivaldybėje vyksta forumas „Mokomės visą gyvenimą“, kurį organizavo Valstybės pažangos taryba. Forume apskrities bendruomenė ir ekspertai diskutuoja apie mokymosi visą gyvenimą svarbą, iššūkius, sampratos suvokimą bei kultūrą Lietuvoje. Forumo dalyvius pasveikino Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas.


Skaityti toliau >
  2015-01-23
Alytaus rajono savivaldybė ruošiasi didžiosioms rajono šventėms

Nors tik metų pradžia, Alytaus rajono savivaldybė jau planuoja didžiausias rajono šventes. Viena tokių tradicinė Oninių šventėje Punioje, turinti ne tik gilias tradicijas, bet ir gausų būrį rėmėjų, su kuriais susitiko Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir Seimo narys Raimundas Markauskas. Tradiciniame susitikime aptarti pasiūlymai ir idėjos šių metų Oninių šventei organizuoti.


Skaityti toliau >
  2015-01-23
Simno gimnazijos mokiniai dalyvavo „Baltumo šventė 2015“

Sausio 17 dieną Simno gimnazijos vokalinis mišrusis ansamblis dalyvavo IX tarptautiniame populiarios dainos festivalyje „Baltumo šventė 2015“, kuris vyko Kaune, Combo muzikos klube.


Skaityti toliau >
  2015-01-23
Meninio skaitymo konkursas

Kumečių pagrindinėje mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas, skirtas poeto Antano Miškinio 110-osioms gimimo metinėms paminėti.

Renginio pradžioje prisimintas poteas, jo kūryba, buvo klausomasi eilėraščių, kuriems pritaikyta melodija,  įrašų ir kartu dainuojama.


Skaityti toliau >
  2015-01-21
Alytaus rajono savivaldybės vadovų sveikinimai PSPC direktoriui

Savivaldybės vadovai jubiliejinio gimtadienio proga pasveikino Alytaus rajono savivaldybės Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorių Antaną Damkų, palinkėjo sveikatos ir didelės sėkmės.

Meras A. Vrubliauskas, sveikindamas gydytoją, pažymėjo, kad jis yra gerbiamas ir mylimas pacientų, turi  jautrią širdį. „Linkiu, kad visada jus lydėtų gera nuotaika ir puiki sveikata“, - sakė A. Vrubliauskas.


Skaityti toliau >
  2015-01-20
Alytaus rajono greitosios medicinos pagalbos stoties darbu domėjosi premjero patarėjas

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas miesto savivaldybėje susitiko su Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus patarėju sveikatai Antanu Vinkumi. Kartu su miesto savivaldybės, Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės vadovais ir darbuotojais aptarė sveikatos apsaugos klausimus.


Skaityti toliau >
 
Naujienų archyvas
Skelbimai
  2015-01-09
Alytaus rajono savivaldybės 2015 metų biudžeto projektas

Kviečiame Alytaus rajono savivaldybės gyventojus susipažinti su pateiktu 2015 metų savivaldybės biudžeto projektu ir teikti pasiūlymus bei pastabas.
Skaityti toliau >
  2015-01-09
Pradedamas rengti Alytaus rajono savivaldybės tarybos sprendimo projektas dėl gatvių pavadinimų suteikimo ir gatvių geografinių charakteristikų pakeitimo

 
Naujienų archyvas
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata
Alytaus rajono seniūnijos
Vadovų darbotvarkės
Laiškas merui
Laiškas direktoriui
Klausk, pranešk
Prašymų formos
Biudžetas
Pagalbos telefonai

 
 
 
 
 
© Alytaus rajono savivaldybės administracija. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema