ALYTAUS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

ČIA GERA GYVENTI!

       
Biudžetinė įstaiga
Ulonų g. 16, LT-62157 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. sekretore@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528
Savivaldybė
Vaizdo įrašų galerija
Gyventojų apklausa
Susitikimai su gyventojais
Administracijos darbo laikas
Pirmadienis - ketvirtadienis
8.00-17.00 val.
Penktadienis
8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka
12.00-12.45 val.
Priimamojo darbo laikas
Pirmadienis 8.00–17.00 val.
Antradienis 8.00–18.00 val.
Trečiadienis 8.00–17.00 val.
Ketvirtadienis 8.00–18.00 val.
Penktadienis 8.00–15.45 val.
Administracijos specialistų
priėmimo darbo grafikas


Informacija telefonu:
(8 315) 69 019
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
  2014-12-22
Alytaus rajono metų geriausiems – simboliniai obuoliai

Šiais metais Alytaus rajonui labiausiai nusipelniusiems žmonėms įteikti stikliniai obuoliai, simbolizuojantys gausą, draugiškumą, nuoširdumą ir išmintį. Šeštajame savivaldybės nominacijų vakare buvo apdovanota vienuolika nominantų – geriausias dvasininkas, verslininkas, mokytojas, jaunoji asmenybė, kultūros darbuotojas, ūkininkas, medikas, kaimo šviesuolis, sportininkas, komanda, sportiškiausia seniūnija. 


Skaityti toliau >
  2014-12-22
Kumečių mokykloje – svečiai iš Punsko

Kumečių pagrindinėje mokykloje svečiavosi Punsko Dariaus ir Girėno pagrindinės mokyklos ir gimnazijos pradinukai (trečiokai) ir jų mokytojos.


Skaityti toliau >
  2014-12-22
Tyrėjo diena Butrimonių gimnazijoje

Gruodžio 12 d. Butrimonių gimnazijoje vyko Tyrėjo diena. Tai viena iš projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas – II etapas“ veiklų.  Jos metu 8 – 11 klasių mokiniai ir jų mokytojai turėjo išskirtinę progą susipažinti su fizinių, biomedicinos, žemės ūkio ir technologijos mokslo sričių tyrimais ir moderniausia jiems naudojama moksline įranga.


Skaityti toliau >
  2014-12-22
Advento renginys „Žodis tapo kūnu ir gyveno tarp mūsų“

Kaip ir kasmet Makniūnų mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė pakvietė visus į adventinį renginį „Žodis tapo kūnu ir gyveno tarp mūsų“. Šventėms papuoštoje salėje švelniai ir jautriai nuskambėjo Lietuvos  Jaunimo dienų himnas „Aš jus draugais vadinu“.  Tradiciškai buvo pinamas advento vainikas, kiekvienai detalei suteikiant simbolinę prasmę. Kaip simbolinį tikėjimo perdavimo iš lūpų į lūpas ženklą šventės dalyviai perdavė iš rankų į rankas tikėjimo simbolį – degančią žvakę, tardami savotišką palinkėjimą „Viešpaties lauk, Jis jau arti“.


Skaityti toliau >
  2014-12-22
Alytaus rajono mero taurę vėl laimėjo Simno gimnazijos klasės komanda

Gruodžio 17 dieną Daugų Vlado Mirono gimnazijos sporto salėje jau aštuntą kartą vyko Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio finalinės varžybos Alytaus rajono mero taurei laimėti.


Skaityti toliau >
  2014-12-22
Prizas Krokialaukio Tomo Noraus- Naruševičiaus gimnazijos moksleivėms

Gruodžio 11 d. gimnazijos mokinės Indrė Klimčiauskaitė, Vaiva Navickaitė ir Viktorija Stankūnaitė dalyvavo respublikinėje parodoje konkurse „Žiemos puokštė“, kurį  organizavo  Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija.  Mokinės, vadovaujamos fitodizaino būrelio vadovės R. Pangonytės, pateikė 4 floristinius darbus: puokštę vazoje „Kai nužydi vasaros gėlės“, kompoziciją „Žiema“ , „Kalėdinę instaliaciją“ ir 3 kalėdines puokštes. Vienas jų – kompozicija „Žiema“ (autorės –  Vaiva Navickaitė ir Indrė Klimčiauskaitė ) – pelnė paskatinamąjį prizą. Visos konkurso dalyvės ir mokytoja apdovanotos asmeninėmis dovanėlėmis ir padėkomis.


Skaityti toliau >
  2014-12-22
Kalėdų eglutė džiugina Krokialaukio gyventojus ir svečius

Krokialaukio miestelis šv. Kalėdas ir Naujuosius metus pasitinka ne tik naujais šaligatviais, žaidimų aikštele, bet ir nuostabiai papuošta eglute.


Skaityti toliau >
  2014-12-22
Butrimonių gimnazijos mokiniai planuoja ateitį ir domisi karjeros galimybėmis

Butrimonių gimnazijos III ir IV gimnazinių klasių mokiniai drauge su savo auklėtojomis Dana  Gecevičiene ir Vilma Mielaikiene lankėsi Kauno technologijos universitete ir Kauno kolegijoje.


Skaityti toliau >
  2014-12-18
„Maltiečių sriuba“ sušildė simniškius

Simno gimnazijos bendruomenė palaikė „Maltiečių sriubos“ iniciatyvą ir gardžia garuojančia sriuba simniškius ir svečius vaišino Simno parapijos šventoriuje. Simno parapijiečiai paaukojo 822 litus. 422 litai paaukoti Maltos ordino Alytaus skyriui, 400 litų bus skirti Simno seniūnijos labiausiai stokojantiems žmonėms.


Skaityti toliau >
  2014-12-18
Sveikatos stiprinimas su Kapitonu Flintu

Simno specialiosios mokyklos kūno kultūros mokytoja Aldutė Mikulskienė didelį dėmesį skiria sveikatingumo ugdymui. Gavusi finansavimą iš Alytaus rajono savivaldybės ir rėmėjų, mokykla  vykdė projektą ,,Taisyklingos kūno laikysenos ugdymo mokykla”.


Skaityti toliau >
  2014-12-18
Miklusėnų gyvenvietę planuojama tvarkyti kompleksiškai

Alytaus rajono savivaldybės vadovai susitiko su Miklusėnų kaimo bendruomenėmis „Miklusėniškiai“ ir „Miklusėnai“ pasitarti dėl galimų investicijų gyvenvietės infrastruktūros sutvarkymui iš Europos Sąjungos lėšų. Pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę „Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas“, Miklusėnai gali gauti iki 3,4 mln. litų finansavimą. Tai  – vienintelė rajono gyvenvietė, atitinkanti priemonės, skirtos kompleksiškai atnaujinti savivaldybių centrų ir kitų miestų (nuo 1 iki 6 tūkst. gyventojų) viešąją infrastruktūrą, kriterijus. Galutinį sprendimą dėl paramos sumos artimiausiu metu priims Alytaus regiono plėtros taryba. Priemonė, skirta Alytaus seniūnijai „Miklusėnų gyvenvietės kompleksinė plėtra“ numatyta ir Alytaus rajono savivaldybės 2015–2017 m. trumpalaikiame strateginės plėtros plane.


Skaityti toliau >
  2014-12-17
Palankios sąlygos jaunimo kūrybinei veiklai Dauguose

Alytaus rajono savivaldybės administracija kartu su partnere Alytaus rajono Daugų kultūros centru baigia įgyvendinti projektą „Kultūringam jaunimui – turiningas laisvalaikis“ (Nr. LEADER-13-ALYTUS-04-051), kurio veiklomis siekiama skatinti jauno, gabaus asmens talentus ir kūrybines iniciatyvas, sudaryti palankias sąlygas jaunimo kūrybinei veiklai. Projekto tikslas - ugdyti veiklią, kultūros paveldą puoselėjančią jauną asmenybę ir jos iniciatyvų pagrindu kurti patrauklią vietos gyvenamąją aplinką.


Skaityti toliau >
  2014-12-16
Alytaus rajono GMP padės savanoriai

„Savanorystės idėjos pasaulyje populiarios, sveikintina, kad jos suranda vietą medicinos srityje“, – sakė Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas po Alytaus savivaldybės rajono greitosios medicinos pagalbos stoties (GMP) stebėtojų tarybos posėdžio, kuriame buvo pristatytas savanorystės projektas.


Skaityti toliau >
  2014-12-16
Alytaus rajono Simno mieste iki Naujų metų planuojama atidaryti įrengtus parapijos namus

Kaip sekasi baigti parapijos namų įrengimo darbus, domėjosi Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas. Kartu su Simno Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų parapijos klebonu  Raimundu Žukausku, Simno seniūnu  Vytautu Viršilu apžiūrėjo baigiamas įrengti patalpas.


Skaityti toliau >
  2014-12-16
G. Krasauskas: „Norime praskaidrinti vienišų žmonių kasdienybę“

Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Gediminas Krasauskas, administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Burlinskienė, Alytaus seniūnijos seniūnas Visvaldas Dumbliauskas tęsė savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko pradėtą iniciatyvą „Pradžiuginkim vienišus žmones“, aplankė seniūnijos vienišus senelius, įteikė jiems dovanėles.


Skaityti toliau >
 
Naujienų archyvas
Skelbimai
  2014-12-16
Informuojame, kad 2014-12-22 14.00 val. šaukiamas Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdis

Potvarkis K2-69 2014-12-15 Dėl Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo

Darbotvarkė

Sprendimų projektai


Skaityti toliau >
  2014-12-08
Informacija apie Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų konkurso nugalėtojus

Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų 2015 m. finansuoti konkursą laimėjo ir bus finansuojamos šios organizacijos:


Skaityti toliau >
  2014-11-28
Parama daugiabučių namų savininkų bendrijoms

Alytaus rajono specialiojo daugiabučių namų savininkų bendrijų rėmimo fondo taryba informuoja, kad daugiabučių namų savininkų bendrijų prašymai dėl lėšų skyrimo priimami iki 2014-12-12. Prašymus, kuriuose turi būti nurodyti lėšų panaudojimo tikslai, su patirtų išlaidų įrodančių dokumentų kopijomis, pateikti Alytaus rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos skyriui.


Skaityti toliau >
  2014-11-25
Alytaus rajono savivaldybės sporto rėmimo programos projektų papildomas finansavimo konkursas

Alytaus rajono savivaldybė iki  gruodžio 5 d. priima paraiškas  papildomam projektų finansavimui iš Sporto rėmimo programos. Prioritetas – geriausių rajono sportininkų pagerbimas ir apdovanojimas.

Paraiškas gali teikti biudžetinės (valstybinės ir savivaldybės) įstaigos, sporto klubai, viešosios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos (draugijos, asociacijos, bendruomenės), fiziniai asmenys.


Skaityti toliau >
 
Naujienų archyvas
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata
Alytaus rajono seniūnijos
Vadovų darbotvarkės
Laiškas merui
Laiškas direktoriui
Klausk, pranešk
Prašymų formos
Biudžetas
Pagalbos telefonai

 
 
 
 
 
© 2012 Alytaus rajono savivaldybės administracija. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema