ALYTAUS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

ČIA GERA GYVENTI!

       
Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. sekretore@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528
Savivaldybė
YouTube įrašų galerija
Susitikimai
Administracijos darbo laikas
Pirmadieniais–ketvirtadieniais
8.00–17.00 val.
Penktadieniais
8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka
12.00–12.45 val.
Priimamojo darbo laikas
Pirmadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais 8.00–18.00 val.
Trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Ketvirtadieniais 8.00–18.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Administracijos specialistų
priėmimo darbo grafikas


Informacija telefonu
(8 315) 69 019
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
  2015-11-25
Rajono ugdymo įstaigų atsakingi darbuotojai susipažino su dokumentų tvarkymo naujovėmis

Lapkričio 24 d. Alytaus rajono švietimo ir pedagoginės psichologinės pagalbos centre vyko seminaras „Dokumentų tvarkymas, archyvavimas, apskaita ir praktinis taikymas“, į kurį gausiai susirinko  ugdymo įstaigų raštvedžiai ir archyvarai.


Skaityti toliau >
  2015-11-25
Programos „Įdomioji matematika“ dalyvių išvyka į Vilnių

Startavusi  spalio mėnesį Kumečių pagrindinėje mokykloje Alytaus rajono savivaldybės lėšomis remiama mokinių užimtumo programa „Įdomioji matematika“ finišavo Vilniuje lapkričio 16 d.

Programos dalyviai – Butrimonių, Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus, Daugų Vlado Mirono ir Miroslavo gimnazijų, Kumečių pagrindinių mokyklų bei Makniūnų ir Ūdrijos mokyklų-daugiafunkcių centrų komandos, lankėsi AB „Swedbank“ centrinėje būstinėje. 


Skaityti toliau >
  2015-11-25
Aptarė neįgaliųjų integracinę ir sportinę veiklą

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas priėmė Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentą Anatolijų Čupkovą dėl neįgaliųjų sportinės ir į visuomenę integruojančios  veiklos rėmimo.


Skaityti toliau >
  2015-11-25
Pirmieji Alytaus rajone Kalėdų eglės žiburiai nušvis Butrimonyse

Šį penktadienį, lapkričio 27 d. 19 val., Butrimonių miestelyje bus įžiebti Kalėdų eglės žiburiai.

Šventiniame vakare kalėdinę pasaką „Katės namai” seks Butrimonių filialo vokalinės grupės „Crescendo” ir  šokių studijos „Gojelis“ dalyviai, su artėjančiomis šventėmis sveikins Kalėdų Senelis. Miestelio aikštėje sužibus Kalėdų eglei, dangų nušvies šventinis fejerverkas, Butrimonių kultūros namuose vyks vakaronė (vaišės suneštinės).


Skaityti toliau >
  2015-11-25
Daugai tapo universitetiniu miestu

Trečiojo amžiaus universitetas Alytaus rajone pradėjo veiklą Dauguose. Jo įkūrėjus, būsimus klausytojus, daugiškius pasveikino rajono meras Algirdas Vrubliauskas.

Universiteto pradžios Dauguose šventėje taip pat dalyvavo vicemeras Arvydas Balčiūnas, Daugų seniūnas Vydas Raudonis, gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius, klebonas Vidas Jalinskas, kultūros centro direktorė Eglė Sereičikienė, Daugų krašto bendruomenės pirmininkė Raimonda Šilalienė. Dauguose įkurtas Trečiojo amžiaus universitetas yra 56 Lietuvoje, jo iniciatorius ir direktorius Žilvinas Riškevičius.


Skaityti toliau >
  2015-11-25
Kariuomenės dienos proga kariams linkėta budrumo

Lietuvos kariuomenės diena iškilmingai paminėta Alytuje prie Laisvės angelo. Rikiuotėje stovinčius karius, šaulius ir savanorius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir palinkėjo jiems būti budriems ir atsidavusiems savo šaliai.
Renginyje dalyvavo mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas.


Skaityti toliau >
  2015-11-24
Sveikiname

Jaunatviško veržlumo, drąsių siekių, ieškojimų ir atradimų, prasmingų darbų mūsų kraštui Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas palinkėjo jubiliejų švenčiančiai Alytaus rajono savivaldybės Vaiko teisų apsaugos skyriaus vyriausiajai specialistei Jolitai Gudaitienei.


Skaityti toliau >
  2015-11-24
Alovės rudens šventėje – ūkininkų rudens stalų varžytuvės

Alytaus rajono Daugų kultūros centro Alovės filialo salėje šurmuliavo tradicinė rudens šventė „Gerumo, Meilės ir Vilties žvakelė“, į  kurią sugužėjo darbščiausi ir linksmiausi seniūnijos gyventojai. Alovėje svečiavosi LR Seimo narys Raimundas Markauskas, Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius, savivaldybės tarybos nariai kiti garbūs svečiai. 


Skaityti toliau >
  2015-11-24
Neįprasta klasės valandėlė

Lapkričio 20 d.  Ūdrijos mokykloje-daugiafunkciame centre vyko neįprasta klasės valandėlė. Joje dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir jų  tėveliai, mokytojai. Visi susirinko susitikti su  žinomu mūsų krašte  kino ir teatro aktoriumi, režisieriumi Robertu Šarknicku.


Skaityti toliau >
  2015-11-24
Pivašiūnų gimnazijos jubiliejaus proga atidengta garbės galerijos lenta

Pivašiūnų gimnazija skaičiuoja 110 metų. Tai viena seniausių Alytaus rajono mokyklų, praėjusį savaitgalį į gražią šventę sukvietusi buvusius ir esamus mokinius, mokytojus. Šventės metu buvo atidengta Pivašiūnų gimnazijos garbės galerijos lenta, kurioje įrašytos labiausiai garsinusių gimnaziją buvusių mokinių pavardės.

110 metų jubiliejaus šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Pivašiūnų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Po jų visi išskubėjo į gimnaziją, kurioje vyko šventinis koncertas, bendraklasių susitikimai.


Skaityti toliau >
  2015-11-24
Simno specialiosios mokyklos mokinių pažintinė išvyka į Alytaus apskrities kinologijos centrą

Lapkričio 19 dieną Simno specialiosios mokyklos mokiniai su mokytojais vyko į Alytaus apskrities kinologijos centrą. Čia juos pasitikęs kinologas Eimantas Senikas papasakojo vaikams, kaip auginami ir dresuojami šunys, ko jie turi išmokti, kad taptų puikiais policininkų padėjėjais.


Skaityti toliau >
  2015-11-24
Butrimonių gimnazijos Vaikų dienos centrą lankantys vaikai Alytaus miesto bendruomenės centre kūrė tolerancijos mozaiką

Tarptautinė tolerancijos (lot. tolerantia – kantrybė) diena minima nuo 1995 m. UNESCO sprendimu. Šią dieną  skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, tautybių, religijų,  kūno spalvos žmonių, sergančiųjų ar turinčių priklausomybės problemų toleranciją.


Skaityti toliau >
  2015-11-24
Akcija „Draugystės pynė“ Simno gimnazijoje

Lapkričio 23 d. Simno gimnazijos mokiniai dalyvavo akcijoje „Draugystės pynė“.

Pertraukų metu mokiniai iš išaugtų marškinėlių gamino siūlą ir pynė kasą. Klasės varžėsi, kas nupins ilgiausią pynę. Geriausiai pavyko IIIg klasės gimnazistams: jie nupynė net 91 m pynę, ir gimnazijos administracijos buvo apdovanoti išvyka į pasirinktą edukacinę programą Pivašiūnų amatų centre. Šauniai pasidarbavo ir penktokai, nupynę 74 m. Bendras draugystės pynės ilgis yra 329,15 m.


Skaityti toliau >
  2015-11-24
Studentų verslo projektų konkursas „Būk verslus“

VšĮ „Inovacijų biuras“ kartu su partneriais vykdo studentų verslo projektų konkursą „Būk verslus“ ir suteikia galimybę Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams atstovauti savo mokslo institucijoms ir įgyvendinti projektus skirtingose Lietuvos savivaldybėse.


Skaityti toliau >
  2015-11-24
Lietuvos smulkiojo verslo palaikymo akciją „Kiekvienas gali būti didelis“

Pirkėjų pritraukimas yra vienas opiausių klausimų smulkiajam Lietuvos verslui, nes toks verslas dažniausiai yra lokalus, orientuotas į vidaus rinką ir beveik šimtu procentų priklausomas nuo vietos pirkėjo. Lapkričio 27–29 dienomis gyventojai kviečiami prisidėti prie projekto „Kiekvienas gali būti didelis“, kuriuo siekiama stiprinti ir auginti Lietuvos smulkųjį verslą, vieną pagrindinių šalies ekonomikos variklių.


Skaityti toliau >
 
Naujienų archyvas
Skelbimai
  2015-11-18
Alytaus rajono savivaldybė viešo konkurso būdu išnuomoja

  2015-11-11
Alytaus rajono studijų rėmimo fondo parama

Alytaus rajono  savivaldybė iki gruodžio 11 d. priima prašymus bei reikiamus dokumentus studijų rėmimo fondo paramai gauti. Prašymai bei reikiami dokumentai priimami  Alytaus rajono savivaldybės administracijos priimamajame (Pulko g. 21, Alytus). Daugiau informacijos dėl prašymų pateikimo suteiks Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji socialinių išmokų specialistė Lina Valūnienė, tel.(8 315) 74 558, el. p. lina.valuniene@arsa.lt

Alytaus rajono  studijų rėmimo fondo nuostatai


Skaityti toliau >
  2015-11-10
Dėl prekybos alkoholiniais gėrimais

Informuojame, kad Alytaus rajono savivaldybės tarybos 2015-11-05 priimtu sprendimu Nr. K-266 „Dėl Alytaus rajono savivaldybės tarybos 2015-08-12 sprendimo Nr. K-204 „Dėl atstumo, kuriuo draudžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais, nustatymo“ pripažinimo netekusiu galios“ buvo panaikintas nustatytas papildomas atstumas nuo laisvės atėmimo, karinių ir sukarintų tarnybų, policijos ir kitų statutinių, sveikatos priežiūros, ugdymo įstaigų ir maldos namų, kuriuo būtų draudžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais, kadangi pasikeitus teisiniam reglamentavimui, iniciatyva dėl papildomo atstumo nustatymo priskirta aukščiau minėtų įstaigų ir religinių bendruomenių vadovybėms, o ne savivaldybės tarybai.


Skaityti toliau >
  2015-11-03
Pakartotinai kviečiame teikti prašymus Alytaus rajono savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo bendruomenių projektams finansuoti

Alytaus rajono savivaldybė informuoja, kad dar galima teikti  prašymus Žemės ūkio ir kaimo bendruomenių projektams finansuoti nuo lapkričio 4 iki 12  d. 17 val.  Alytaus rajono savivaldybės  administracijos priimamajame Pulko g. 21, Alytus. Telefonas pasiteirauti (8 315) 55 537, konsultuoja Finansų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Gintarė Jociunskaitė.


Skaityti toliau >
  2015-10-30
Išduotos licencijos verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais

Išduotos licencijos verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais sąrašas.


Skaityti toliau >
  2015-10-30
Informuojame, kad 2015-11-05 14.00 val. šaukiamas Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdis

Įrašas

Potvarkis K2-145 2015-10-29 Dėl Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo

Darbotvarkė

Sprendimų projektai


Skaityti toliau >
 
Naujienų archyvas
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Prisijungimas gyventojams

E. Demokratija
Prisijungimas gyventojams
Laiškas merui
Laiškas direktoriui
E. prašymai / skundai
E. peticija
E. forumas / diskusijos
E. apklausos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el.pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji
Alytaus rajono seniūnijos
Vadovų darbotvarkės
Prašymų formos
Biudžetas
Pagalbos telefonai
Mobilizacija
Alytaus rajono renginiai
 
 
 
 
 
 
 
© Alytaus rajono savivaldybės administracija. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema