ALYTAUS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

ČIA GERA GYVENTI!

       
Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. sekretore@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528
Savivaldybė
Vaizdo įrašų galerija
Gyventojų apklausa
Susitikimai
Administracijos darbo laikas
Pirmadienis - ketvirtadienis
8.00-17.00 val.
Penktadienis
8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka
12.00-12.45 val.
Priimamojo darbo laikas
Pirmadienis 8.00–17.00 val.
Antradienis 8.00–18.00 val.
Trečiadienis 8.00–17.00 val.
Ketvirtadienis 8.00–18.00 val.
Penktadienis 8.00–15.45 val.
Administracijos specialistų
priėmimo darbo grafikas


Informacija telefonu:
(8 315) 69 019
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
  2015-01-26
Kiekvienas kažką galime, tik reikia norėti...

Dainavos kauko jaunimas, veikdamas kartu su Kumečių pagrindinės mokyklos mokinių taryba ir aktyviausiais jaunuoliais, vykdė programos „Jaunimas kaimui“ tęstinį projektą „Ir aš galiu – 2014“.

Įvairi veikla buvo organizuojama mokykloje, bibliotekoje, sporto salėje. Saviraiškos ir kūrybos užsiėmimai, sportiški savaitgaliai ir kiti renginiai  padėjo jaunimui spręsti laisvalaikio užimtumo problemas, skatino atsisakyti žalingų įpročių, ugdė savarankiškumą bei pilietiškumą.


Skaityti toliau >
  2015-01-23
Meras ragina mokytis visą gyvenimą

Alytaus rajono savivaldybėje vyksta forumas „Mokomės visą gyvenimą“, kurį organizavo Valstybės pažangos taryba. Forume apskrities bendruomenė ir ekspertai diskutuoja apie mokymosi visą gyvenimą svarbą, iššūkius, sampratos suvokimą bei kultūrą Lietuvoje. Forumo dalyvius pasveikino Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas.


Skaityti toliau >
  2015-01-23
Alytaus rajono savivaldybė ruošiasi didžiosioms rajono šventėms

Nors tik metų pradžia, Alytaus rajono savivaldybė jau planuoja didžiausias rajono šventes. Viena tokių tradicinė Oninių šventėje Punioje, turinti ne tik gilias tradicijas, bet ir gausų būrį rėmėjų, su kuriais susitiko Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir Seimo narys Raimundas Markauskas. Tradiciniame susitikime aptarti pasiūlymai ir idėjos šių metų Oninių šventei organizuoti.


Skaityti toliau >
  2015-01-23
Simno gimnazijos mokiniai dalyvavo „Baltumo šventė 2015“

Sausio 17 dieną Simno gimnazijos vokalinis mišrusis ansamblis dalyvavo IX-jame tarptautiniame populiarios dainos festivalyje „Baltumo šventė 2015“, kuris vyko Kaune, Combo muzikos klube.


Skaityti toliau >
  2015-01-23
Meninio skaitymo konkursas

Kumečių pagrindinėje mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas, skirtas poeto Antano Miškinio 110-osioms gimimo metinėms paminėti.

Renginio pradžioje prisimintas poteas, jo kūryba, buvo klausomasi eilėraščių, kuriems pritaikyta melodija,  įrašų ir kartu dainuojama.


Skaityti toliau >
  2015-01-21
Alytaus rajono savivaldybės vadovų sveikinimai PSPC direktoriui

Savivaldybės vadovai jubiliejinio gimtadienio proga pasveikino Alytaus rajono savivaldybės Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorių Antaną Damkų, palinkėjo sveikatos ir didelės sėkmės.

Meras A. Vrubliauskas, sveikindamas gydytoją, pažymėjo, kad jis yra gerbiamas ir mylimas pacientų, turi  jautrią širdį. „Linkiu, kad visada jus lydėtų gera nuotaika ir puiki sveikata“, - sakė A. Vrubliauskas.


Skaityti toliau >
  2015-01-20
Alytaus rajono greitosios medicinos pagalbos stoties darbu domėjosi premjero patarėjas

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas miesto savivaldybėje susitiko su Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus patarėju sveikatai Antanu Vinkumi. Kartu su miesto savivaldybės, Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės vadovais ir darbuotojais aptarė sveikatos apsaugos klausimus.


Skaityti toliau >
  2015-01-20
Rajono merui padėkota už paramą bažnyčiai

Alytaus rajono merui Algirdui Vrubliauskui ir savivaldybės administracijos direktoriui Aurimui Truncei Šv. Liudviko parapijos klebonas Valdas Beleckas padėkojo už nuoširdų bendradarbiavimą, pagalbą ir paramą.

 Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas ir vicemeras Gediminas Krasauskas dalyvavo Šv. Liudviko bažnyčioje aukotose padėkos mišiose. Mišias už tai, kad išsaugota bažnyčia, aukojo Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas. Jis ir parapijos klebonas V. Beleckas nuoširdžiai dėkojo visiems prisidėjusiems prie šventovės – reikšmingo ir vieno seniausių pastato Alytaus mieste – remonto.


Skaityti toliau >
  2015-01-19
Alytaus turizmo informacijos centras dalyvaus tarptautinėje parodoje „Adventur 2015“

Sausio 23–25 dienomis Alytaus turizmo informacijos centras dalyvaus 3-oje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2015“, kuri vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.  

Šių metų parodos šūkis „Keliones planuok atsakingai!”


Skaityti toliau >
  2015-01-19
Direktorei palinkėjo muzikos, juoko ir nuoširdžių žmonių

„Dėkoju už darbą, gerą nuotaiką, gražią sporto ir kultūros simbiozę, gražius muzikos vakarus“,– tokiais žodžiais Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas pasveikino 65-erius metus švenčiančią Alytaus r. meno ir sporto mokyklos direktorę Ireną Abromavičienę.

Jubiliejinio gimtadienio proga direktorę pasveikino  vicemeras Gediminas Krasauskas, mero patarėjai Vytautas Mikelionis ir Ramūnas Bielevičius, savivaldybės administracijos direktorius Aurimas Truncė ir jo pavaduotoja Rasa Vitkauskienė.


Skaityti toliau >
  2015-01-15
„Dzūkų pulkucio“ dešimtmetis

Sausio 14 dieną Alytaus rajono švietimo ir pedagoginės psichologinės pagalbos centre  (ARŠPPPC) vyko popietė, skirta Dzūkijos regiono etnokultūrines tradicijas puoselėjančio kolektyvo „Dzūkų pulkucis“ veiklos dešimtmečiui paminėti. Šventėje skambėjo dzūkiškos dainos, porinimai, eilės, instrumentinės melodijos. „Dzūkų pulkucio“ dainininkus pasveikino Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas. Jis pasidžiaugė kolektyvo nuveiktais darbais, maloniu, produktyviu savivaldybės ir centro bendradarbiavimu, palinkėjo toliau visiems kartu puoselėti gimtojo krašto tradicijas ir papročius.


Skaityti toliau >
  2015-01-15
Laisvės gynėjų dienos paminėjimas Simno specialiojoje mokykloje

Sausio 13-oji visuomet išliks tautos ir valstybės vienybės, laisvės bei nepriklausomybės siekio simboliu. Palaikydama visuotinę pilietinę iniciatyvą „Atmintis gyva, nes liudija“, Simno specialioji mokykla jau keletą metų iš eilės šios dienos rytą languose uždega žvakutes.


Skaityti toliau >
  2015-01-15
Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui

Informuojame, kad š. m. sausio 6 d. Krašto apsaugos ministerijoje plačiajai visuomenei buvo pristatytas leidinys „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“. Šis leidinys parengtas atsižvelgiant į naujas saugumo realijas ir su tuo susijusį ypatingą visuomenės dėmesį šalies saugumo ir gynybos klausimams.

Leidinyje pateikiama:


Skaityti toliau >
  2015-01-15
Popietė „Gyvenimas pagal Filomeną Taunytę“ Nemunaičio bibliotekos filiale.

Žiemą dažniau sergame, todėl domimės šiuolaikiniais medicinos pasiekimais ir vis labiau populiarėjančia liaudies išmintimi, gydant įvairias ligas.


Skaityti toliau >
  2015-01-15
Andriaus Rinkevičiaus darbų paroda

Alytaus dailiųjų amatų mokykla kviečia sausio 19 d. 12 val. apsilankyti tapytojo Andriaus Rinkevičiaus darbų parodos atidaryme. Paroda veiks iki sausio 31 d.


Skaityti toliau >
 
Naujienų archyvas
Skelbimai
  2015-01-09
Pradedamas rengti Alytaus rajono savivaldybės tarybos sprendimo projektas dėl gatvių pavadinimų suteikimo ir gatvių geografinių charakteristikų pakeitimo

 
Naujienų archyvas
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Prisijungimas gyventojams

Naujienų prenumerata
Alytaus rajono seniūnijos
Vadovų darbotvarkės
Laiškas merui
Laiškas direktoriui
Klausk, pranešk
Prašymų formos
Biudžetas
Pagalbos telefonai

 
 
 
 
 
© Alytaus rajono savivaldybės administracija. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema