ALYTAUS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

ČIA GERA GYVENTI!

       
Biudžetinė įstaiga
Pulko g. 21, LT-62135 Alytus
Tel. (8 315) 55 530
Faks. (8 315) 74 716
El. p. sekretore@arsa.lt
Duomenys saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre,
kodas 188718528
Savivaldybė
Vaizdo įrašų galerija
Susitikimai
Administracijos darbo laikas
Pirmadieniais–ketvirtadieniais
8.00–17.00 val.
Penktadieniais
8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka
12.00–12.45 val.
Priimamojo darbo laikas
Pirmadieniais 8.00–17.00 val.
Antradieniais 8.00–18.00 val.
Trečiadieniais 8.00–17.00 val.
Ketvirtadieniais 8.00–18.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Administracijos specialistų
priėmimo darbo grafikas


Informacija telefonu
(8 315) 69 019
Gyventojams Verslininkams Turistams
Naujienos
  2015-05-21
Renkame Alytaus rajono garbės pilietį

Alytaus rajono savivaldybė kviečia rajone veikiančias asociacijas, kaimo bendruomenes, piliečių grupes (ne mažiau kaip 15 asmenų) siūlyti kandidatus Alytaus rajono garbės piliečio vardui suteikti. Garbės piliečio vardo suteikimo nuostatus ir anketą galima rasti savivaldybės interneto svetainėje www.arsa.lt, skyrelyje „Apie savivaldybę“, „Garbės piliečiai“.
Anketos priimamos nuo šių metų gegužės 11 d. iki šių metų birželio 10 d. Alytaus rajono savivaldybės Kultūros ir viešųjų ryšių skyriuje, Pulko g. 21, Alytus. Daugiau informacijos tel. (8 315) 690 06, el. p. virginija.maciuliene@arsa.lt .


Skaityti toliau >
  2015-05-29
Mero sveikinimas

Mieli abiturientai,

nuskambėjus paskutiniam mokyklos skambučiui prasidėjo naujas jūsų gyvenimo etapas – pasitikite jį drąsiai, pasitikėdami savimi.

Linkiu jums sėkmės laikant brandos egzaminus, išmintingo profesijos pasirinkimo, žengti veržliu, tvirtu ir teisingu žingsniu. Tikiu kiekvieno jūsų galimybėmis.

Siekite savo tikslų – būsite naudingi sau ir Tėvynei.


Skaityti toliau >
  2015-05-29
Kur turėtų iškilti Dainavos apygardos partizanams skirtas paminklas?

Apie Dainavos apygardos partizanams atminti skirto memorialo pastatymo vietą Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas diskutavo su Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių Alytaus filialo pirmininke Stase Tamašauskiene ir filialo koordinatoriumi Romualdu Požėra. Diskusijoje  dalyvavo mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas ir savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kručkauskaitė.


Skaityti toliau >
  2015-05-29
Sudaryta Alytaus rajono savivaldybės peticijų komisija

Alytaus rajono savivaldybės taryba, jos įgaliojimų laikui, sudarė Alytaus rajono savivaldybės peticijų komisiją, kurios pirmininkas tarybos narys Rimas Gecevičius.  


Skaityti toliau >
  2015-05-29
Darbo vietas rajone kuriantiems verslininkams – visokeriopa savivaldybės pagalba

Alytaus rajono savivaldybės meras priėmė įmonės „Alsotana“ direktorių Kęstutį Baranauską. Kelias baldų projektavimo ir gamybos įmones turintis verslininkas prieš kelis metus veiklą pradėjo vykdyti ir Alytaus rajone.

„Patys geriausi darbuotojai yra iš kaimo, jie nori dirbti ir tobulėti“, – pastebėjo pokalbio metu su Alytaus rajono meru A. Vrubliausku verslininkas K. Baranauskas, baldų projektavimo ir gaminimo srityje dirbantis apie 20 metų.


Skaityti toliau >
  2015-05-29
Kunigas Vaclovas Aliulis palaidotas Santaikos kapinėse

Vakar Santaikos kaimo kapinėse amžino poilsio atgulė kunigas marijonas, rašytojas, disidentas, intelektualas ir visuomenininkas Vaclovas Aliulis. Santaikos Kristaus Karaliaus bažnyčioje už velionį buvo aukojamos šv. Mišios, kuriose dalyvavo šalies vyskupai, kunigai ir tikintieji. Alytaus rajono savivaldybė ir meras Algirdas Vrubliauskas nuoširdžiai užjaučia velionio artimuosius ir visus tikinčiuosius.


Skaityti toliau >
  2015-05-29
Teisėsaugos ir teisėtvarkos komisijai pirmininkaus Vydas Baravykas

Alytaus rajono savivaldybės tarybos narys Vydas Baravykas pirmininkaus Alytaus rajono savivaldybės tarybos teisėsaugos ir teisėtvarkos komisijai. Komisijos pirmininką ir sudėtį ketverių metų laikotarpiui patvirtino Alytaus rajono savivaldybės taryba gegužės 28 dienos posėdyje.


Skaityti toliau >
  2015-05-29
Alytaus rajone mažėja mokestis už socialinio ir savivaldybės būsto nuomą

Nuo šių metų liepos 1 d. Alytaus rajono savivaldybės socialinio būsto ir savivaldybės būsto nuomos kaina mažėja, o kai kuriems nuomininkams perpus. Naujus Alytaus rajono savivaldybės būsto ir savivaldybės socialinio būsto nuomos mokesčių dydžius patvirtino savivaldybės taryba gegužės 28 dieną.  


Skaityti toliau >
  2015-05-29
Kompensuojamas nuomos mokestis laukiantiems socialinio būsto

Alytaus rajono gyventojai, laukiantys eilėje socialinio būsto ir už savo lėšas nuomojantys jį, gali gauti visą ar dalinę kompensaciją už mokamą nuomą. Tvarką dėl būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensacijų mokėjimo ir permokėtų kompensacijų grąžinimo patvirtino Alytaus rajono savivaldybės taryba, pasikeitus LR Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymui.


Skaityti toliau >
  2015-05-28
Skirtas Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas

Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorės Jolantos Kručkauskaitės pavaduotoju skirtas Virgilijus Pranskevičius.

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas sakė, kad jam patiko administracijos direktorės pasiūlyto kandidato į pavaduotojus požiūris į savivaldos reikalus ir jų vertinimas iš verslo pozicijos. „Į savivaldybės klausimus žiūri ne visai biurokratiškai“,– sakė rajono meras A. Vrubliauskas.


Skaityti toliau >
  2015-05-28
Patvirtina Alytaus rajono savivaldybės visuomeninė administracinių ginčų komisija

Alytaus  rajono savivaldybės taryba ketverių metų laikotarpiui patvirtino Alytaus  rajono savivaldybės visuomeninę administracinių ginčų komisiją.
Pirmininke paskirta Jolanta Jankauskienė, Lietuvos teisininkų draugijos Alytaus skyriaus narė, pavaduotoju – Romualdas Jučas, Alytaus apskrities
valstybinės mokesčių inspekcijos Administravimo ir personalo skyriaus vedėjas.
Skaityti toliau >
  2015-05-28
Vertins kandidatus Garbės piliečio vardui suteikti

Alytaus rajono garbės piliečio kandidatūras vertins Alytaus rajono savivaldybės tarybos komisija siūlymams dėl Alytaus rajono garbės piliečio vardo suteikimo nagrinėti ir su tuo susijusioms išvadoms Alytaus rajono savivaldybės tarybai teikti.

Komisiją sudaro savivaldybės taryba, komisijos pirmininku skirtas rajono meras Algirdas Vrubliauskas, savivaldybės tarybos nariai: Arvydas Balčiūnas, savivaldybės mero pavaduotojas, Kęstutis Patinskas, Monika Ražanauskienė, Vytautas Zubras.


Skaityti toliau >
  2015-05-28
Bendradarbiaus savivaldybė ir mokesčių inspekcija

Alytaus rajono savivaldybė ir apskrities valstybinė mokesčių inspekcija bendradarbiaus dėl rajono gyventojų turto mokesčio įsipareigojimų. Bendradarbiavimo sutarčiai pritarė savivaldybės taryba.


Skaityti toliau >
  2015-05-28
Sodininkai už žemę mokės mažiau

Alytaus rajono savivaldybės taryba nustatė šių metų nekilnojamojo turto ir žemės mokesčių tarifus. 

Nustatyti 2016 metų nekilnojamojo turto mokesčio tarifai Alytaus rajono savivaldybės teritorijoje – 1 % nekilnojamojo turto mokestinės vertės, išskyrus nenaudojamam, apleistam ar neprižiūrimam nekilnojamajam turtui bei visų įmonių nekilnojamajam turtui, kuris yra naudojamas ne pagal paskirtį, kuriam yra nustatytas 3 % tarifas.


Skaityti toliau >
  2015-05-28
Studentai rajono vadovams pasiūlė idėjas kaip sutvarkyti rajono objektus

Kaip patraukliai atnaujinti Butrimonių miestelio aikštę, kokių dviračių takų: rekreacinių ar kasdieninio susisiekimo, reikia Simnui, kur turėtų eiti Alytaus miesto šiaurinis aplinkkelis? Šiuos klausimus savo baigiamuosiuose bakalauro darbuose išanalizavo Gedimino technikos universiteto studentai: alytiškiai Linas Žilionis ir Povilas Ališaukas bei plungiškė Kristina Račkauskaitė ir pristatė Alytaus rajono savivaldybės merui Algirdui Vrubliauskui, vicemerui Arvydui Balčiūnui, administracijos direktorei Jolantai Kručkauskaitei, mero patarėjui Ramūnui Bielevičiui.


Skaityti toliau >
 
Naujienų archyvas
Skelbimai
  2015-05-29
Dėl priemiestinių autobusų eismo 2015 m. vasaros sezono metu

Informuojame, kad mokinių vasaros atostogų metu nuo š. m. birželio 8 d. iki rugpjūčio 31 d. keičiami priemiestinių maršrutinių autobusų eismo grafikai:


Skaityti toliau >
  2015-05-22
Dėl kooperatyvo „Dausima“ licencijų papildymo ir pakeitimo

Papildytos ir patikslintos Alytaus vartotojų kooperatyvo „Dausima“ licencijos, verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais Pivašiūnų kaime, Alytaus rajone:


Skaityti toliau >
  2015-05-21
Informuojame, kad 2015-05-28 14.00 val. šaukiamas Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdis

Potvarkis K2-38 2015-05-21 Dėl Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo

Darbotvarkė

Sprendimų projektai
Skaityti toliau >
  2015-05-20
Kviečiame pažinti šikšnosparnius

Pirmą kartą Alytaus rajono savivaldybė kartu su Nemuno kilpų regioninio parko direkcija gegužės 22 d. mokinius ir visus besidominčius šikšnosparniais kviečia į renginį „Šikšnosparnių naktis Punios šile“. Mokiniai kels pačių pagamintus inkilus šikšnosparniams, stebės juos, mokysis atpažinti šių gyvūnų rūšis. 


Skaityti toliau >
  2015-05-19
Alytaus r. meno ir sporto mokykla kviečia mokytis

Alytaus r. meno ir sporto mokykla  kviečia mokytis 2015–2016 mokslo metais gabius muzikai, dailei ir sportui vaikus nuo 7 m. amžiaus.

                       Siūlome:

                       - išmokti muzikuoti pasirinktu instrumentu: fortepijonu, smuiku, kanklėmis, trimitu, akordeonu, gitara;

                        - tobulinti meninius gebėjimus dailės srityje;

                        - pasirinkti vieną iš sporto šakų: futbolą, dziudo, lengvąją atletiką, krepšinį.


Skaityti toliau >
  2015-05-18
Pradedamas rengti Alytaus rajono savivaldybės tarybos sprendimo projektas dėl gatvės pavadinimo suteikimo ir gatvių geografinių charakteristikų pakeitimo

Pridedama:  Olendernės k., Butrimonių sen., Alytaus r., Aušros gatvės, Butrimonių mstl., Butrimonių sen., Alytaus r., Aušros gatvės, Trakininkų k., Butrimonių sen., Alytaus r., Raižių gatvės ir Raubonių k., Punios sen., Alytaus r., Vytauto gatvės išdėstymo planai.


Skaityti toliau >
 
Naujienų archyvas
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Prisijungimas gyventojams

E. Demokratija
Prisijungimas gyventojams
Laiškas merui
Laiškas direktoriui
E. prašymai / skundai
E. peticija
E. forumas / diskusijos
E. apklausos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el.pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji
Alytaus rajono seniūnijos
Vadovų darbotvarkės
Prašymų formos
Biudžetas
Pagalbos telefonai

 
 
 
 
 
© Alytaus rajono savivaldybės administracija. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema